اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

از ابتدای 2023، شیبا 50 درصد رشد کرده است

از ابتدای 2023، شیبا 50 درصد رشد کرده است

در حالی که شیبا رشد مطلوبی را طی هفته گذشته از خود نشان داده است، مقادیر بزرگی از این میم کوین سوزانده شدند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، اخیرا قیمت دومین میم کوین بزرگ بازار، شیبا، به دنبال خبر عرضه‌ی آتی Shibarium و رشد قیمت بیت کوین، افزایش یافت.

در حالی که شیبا در مقطع زمانی روزانه و هفتگی در رشد بوده است، میلیون‌ها میم کوین از این پروژه از چرخه حذف شده‌اند.

بر اساس داده‌های به اشتراک گذاشته شده توسط ردیاب Shibburn، که جزییات تراکنش‌های توکن سوزی بر روی Etherscan را جمع آوری می‌کند و سپس، آن‌ها را بر روی سایت خود منتشر می‌کند، طی 24 ساعت گذشته، جامعه شیبا توانست طی 6 تراکنش حدود 12 میلیون شیبا بسوزاند.

بزرگترین حجم شیبا سوزانده شده، حتی از 10 میلیون نیز فراتر نمی‌رود؛ حدود 9.6 میلیون میم کوین. ممکن است این رقم به عنوان یک دستاورد محسوب نشود؛ چرا که تنها حدود 155 دلار ارزش دارد. هرچند، این رقم، یکی از کمترین رقم‌های سوزانده شده به طور روزانه در ماه ژانویه است.

در کل، همانطور که پیش‌تر توسط U.today گزارش شد، در ماه ژانویه تاکنون، به لطف تلاش‌های مشترک جامعه شیبا، حدود 2 میلیارد شیبا از چرخه حذف شده است. در حال حاضر، نرخ توکن سوزی 270 درصد افزایش یافته است (داده‌های ارتقا یافته نشان می‌دهند که حدود 118 میلیون شیبا از چرخه حذف شده‌اند). دیروز، این نرخ 760 درصد رشد پیدا کرد.

2 میلیارد شیبا حذف شده از چرخه، معادل حدود 24100 دلار بودند.

طی هفت روز گذشته، قیمت دومین میم کوین بزرگ بازار نزدیک به 16 درصد رشد پیدا کرده است. در کل در سال جاری، شیبا نزدیک به 50 درصد افزایش قیمت را به خود دیده است.

بیشترین میزان رشد طی یک روز، هفته گذشته در بین روزهای 17 و 18 ژانویه رخ داد. در آن زمان، شیبا بیش از 20 درصد رشد پیدا کرد.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا