اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

رکورد ترسناک؛ 2.3 میلیارد دلار شیبا اینو در اختیار نهنگ ها

رکورد ترسناک؛ 2.3 میلیارد دلار شیبا اینو در اختیار نهنگ ها

به گزارش زوم ارز و به نقل از WhaleStats، پس از رشد 35 درصدی در بازار، نهنگ های شیبا اینو تصمیم گرفتند با خرید بیش از 300 میلیون دلار از این رمز ارز در مدت زمان نسبتاً کوتاهی از سرمایه گذاران خرد حمایت کنند!

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در حال حاضر، نهنگ های شیبا اینو بیش از 2.3 میلیارد دلار از این توکن را نگهداری می‌کنند و قبلاً همین شاخص ارزشی معادل تقریباً 1.8 میلیارد دلار داشت و فعالیت خرید قوی از سوی نهنگ ها از چند روز پیش ظاهر شد و در آن زمان شیبا اینو پس از اینکه اصلاح 15 درصدی را طی یک شب تجربه کرد، توانست خود را مقداری بهبود ببخشد.

قبل از رویداد هایی که در بالا ذکر کردیم، آدرس هایی که متعلق به نهنگ ها بود از شر بیش از 300 میلیون دلار شیبا اینو خلاص شدند که یک حرکت هوشمندانه بود چرا که شیبا اینو بیش از 10 درصد از ارزش خود را بلافاصله پس از آن از دست داد.

کوین کده

همانطور که معمولاً پس از هر اصلاحی رخ می‌دهد، قدرت خرید در بازار کاهش می‌یابد و پس از آن شاهد افزایش قیمتی سریع در کوتاه مدت خواهیم بود و چنین اتفاقی نیز برای شیبا اینو رخ داد.

بیشتر بخوانید:  تریدر مشهور و پیشکسوت از جوامع کریپتو فاصله می‌گیرد

پیش از این نیز تیم خبری زوم ارز برای شما گزارش داد که میانگین پوزیشن های نهنگ های شیبا اینو بیش از 40 درصد افزایش یافته و همین موضوع را می‌توان به اولین سیگنال خرید قوی از سوی نهنگ ها و افزایش قیمت این رمز ارز قلمداد کرد.

شیبا اینو طی شبانه روز اخیر در وضعیت بدی قرار گرفته و این رمز ارز هم اکنون در سطح قیمت 0.00004485 دلار قرار گرفته و کاهش قیمتی 6.9 درصدی را طی شبانه روز اخیر تجربه کرده است.

برداشت شما همراهان زوم ارز این رکوردی که از سوی نهنگ ها ثبت شد چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سرتیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا