صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نهنگ بزرگ شیبا اینو شروع به جابجایی دارایی خود کرد

نهنگ بزرگ شیبا اینو شروع به جابجایی دارایی خود کرد

به گزارش زوم ارز و بر اساس داده های Etherscan یک کیف پول شیبا اینو که در سال گذشته حجم 8 هزار دلار از این رمز ارز را خریداری کرده بود و ارزش این 8 هزار دلار طی یک سال به 5.7 میلیارد دلار تبدیل شده بود، اکنون دوباره فعال شده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

برای اولین بار از ماه آپریل این نهنگ شروع به جا به جایی دارایی خود کرده که همین موضوع منجر به وقوع نگرانی هایی در مورد رخ دادن فشار فروش شدید بین هولدر های این رمز ارز ایجاد کرده است.

این میلیاردر شیبا اینو تاکنون تقریباً 10 تریلیارد دلار توکن SHIB که ارزشی معادل حدوداً 2.7 میلیارد دلار دارد را به چهار آدرس خالی منتقل کرده است.

شایان ذکر است که بدانید این کیف پول 13 درصد از کل شیبا اینو های موجود را در اختیار دارد.

این سرمایه گذار در آپریل 2020 شروع به خرید رمز ارز شیبا اینو کرد و تنها در 19 ماه توانست آن را به ثروتی چند میلیارد دلاری تبدیل کند.

توکن شیبا اینو در ماه اکتبر 825 درصد افزایش قیمت را تجربه کرد و توجه تمامی جوامع ارز دیجیتال را به خود جلب کرد و هفته گذشته توانست از نظر ارزش کل بازار از رقیب خود یعنی دوج کوین پیشی بگیرد و به پادشاه میم کوین های جهان تبدیل شود و در 28 اکتبر نیز اوج قیمت جدید خود را در سطح قیمت 0.00008616 دلار ثبت کرد.

بیشتر بخوانید:  شکایت از MoneyGram بخاطر افشا نکردن وضعیت ریپل

برخی از کاربران بر این باور بودند که این نهنگ غیرفعال بوده و قصد فعالیت نیز ندارد و حالا ثابت شد که چنین چیزی درست نیست.

از زمانی که این نهنگ شروع به فعالیت کرده، رمز ارز شیبا اینو طی 24 ساعت اخیر 6.3 درصد کاهش قیمت را تجربه کرده است.

نظر شما در مورد این نهنگ چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا