اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

انتظارها به پایان رسید؛ آیا روند صعودی جدید SHIB آغاز شده است؟

انتظارها به پایان رسید؛ آیا روند صعودی جدید SHIB آغاز شده است؟

به گزارش زوم ارز، قیمت شیبا اینو طی 24 ساعت گذشته بیش از 25 درصد افزایش یافته است و عملکرد بسیار بهتری از برخی رمز ارز های برتر بازار داشته است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

دومین میم کوین برتر بازار یعنی شیبا اینو از رمز ارز اوالانچ پیشی گرفت و اکنون یک گام دیگر به رقیب دیرینه خود یعنی دوج کوین نزدیک شده است.

افزایش قیمت اخیر آن پس از این اتفاق افتاد که صرافی آمریکایی و محبوب کراکن که یکی از بزرگترین صرافی های ارز دیجیتال محسوب می‌شود شروع به پشتیبانی از شیبا اینو در روز دوشنبه کرد و بالاخره انتظار یک ماهه جامعه این رمز ارز به پایان رسید.

کوین کده

چند ساعت پیش، یک نهنگ مرموز و ناشناس اتریوم با نام مستعار گیملی نیز 24.8 میلیارد توکن شیبا اینو خریداری کرد و زمانی که وی این حجم از شیبا اینو را خریداری کرد ارزشی تقریباً یک میلیون دلار داشت و این نهنگ در حال حاضر رقم سرسام آور 56 میلیارد از دومین میم کوین برتر بازار را در اختیار دارد و پس از اتریوم، شیبا اینو دومین دارایی بزرگ این کیف پول است.

این نهنگ همچنین 26 میلیون دلار رمز ارز مانا که بزرگترین رمز ارز دسته توکن های متاورس محسوب می‌شود را نیز در اختیار دارد.

بیشتر بخوانید:  جا به جایی 2 میلیارد دلار بیت کوین

حتی با این حجم از افزایش قیمت 25 درصدی طی یک شبانه روز، شیبا اینو هنوز هم حدوداً 43 درصد با اوج قیمت خود فاصله دارد.

برخی از تحلیلگران بر این باور هستند که باید دید طی یکی دو روز آینده چه اتفاقی برای این رمز ارز رخ می‌دهد و نمی‌توان با قاطعیت گفت که روند صعودی جدیدی از این رمز ارز آغاز شده است یا خیر.

نظر شما همراهان زوم ارز نسبت به این رمز ارز چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا