اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پرواز شیبا اینو با رشد 25 درصدی در شبانه روز اخیر

پرواز شیبا اینو با رشد 25 درصدی در شبانه روز اخیر

به گزارش زوم‌ ارز، این میم کوین از افت قیمت چند ماهه ی خود، که در سطح قیمت 0.00001704 دلار قرار داشت حدود 70 درصد ریکاوری را پشت سر گذاشته است. این رمز ارز در حال حاضر در سطح قیمت 0.00002807 دلار در صرافی Bitstamp معامله می‌شود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

دوج کوین، میم کوین رقیب شیبا اینو، به طور میانگین 6 درصد رشد کرده است.

همچنین حجم معاملات این رمز ارز، با رسیدن به رقم 2.6 میلیارد دلار، 244 درصد افزایش را تجربه کرده است. این میم کوین ششمین جایگاه را از نظر حجم و میزان معاملات پیدا کرده است. شیبا اینو در صرافی کوین بیس، که رتبه ی اول بین صرافی های آمریکا را دارد، جایگاه سوم را به خود اختصاص داده است.

کوین کده

بنا به افزایش قیمت اخیر، این رمز ارز از نظر ارزش بازار خود را به رتبه ی چهاردهم، یعنی بالاتر از ماتیک، رسانده است. در حالی که افزایش قیمت اخیر این میم کوین شگفت‌انگیز بوده است، هنوز از بالاترین قیمت خود 67.4 درصد فاصله دارد.

بزرگترین رمز ارز بازار، بیت کوین، ساعاتی پیش با پشت سر گذاشتن 30.5 درصد ریکاوری از سطح قیمت 32950 دلار، به 43000 دلار رسیده بود. این رمز ارز هم‌اکنون 38 درصد از رکورد قیمت خود فاصله دارد.

بیشتر بخوانید:  خبر مهم: بازار کریپتو نیازمند قانونگذاری

ارزش کل بازار کریپتو، پس از رسیدن به بیش از 3 تریلیارد دلار در ماه نوامبر، هم‌اکنون کمی بیشتر از 2 تریلیارد دلار می‌باشد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: u.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا