اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

آیا نهنگ ها به دنبال شروع مجدد روند صعودی شیبا اینو هستند؟

آیا نهنگ ها به دنبال شروع مجدد روند صعودی شیبا اینو هستند؟

به گزارش زوم ارز، افزایش قیمت فوق العاده شیبا اینو با افزایش شدید علاقه بازار به این رمز ارز همراه شده و علاوه بر نهنگ ها، سرمایه گذاران خرد نیز به خرید این رمز ارز علاقه‌مند شدند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

پیش از این، فعالیت نهنگ ها در بازار شیبا اینو نیز زیاد بود و بزرگترین کیف پول های اتریوم به طور مداوم به خرید و فروش دومین میم کوین برتر بازار می‌پرداختند و در دوره اصلاح بازار جهانی ارز های دیجیتال، نهنگ ها تقریباً 5 درصد از شیبا اینو های خود را به فروش رساندند.

بر اساس داده های معتبر، نهنگ ها در حال بازیابی دارایی به فروش رسانده خود هستند و اکنون حدود 2 میلیارد دلار از این رمز ارز را در اختیار دارند و در زمان افزایش قیمت شدید این رمز ارز، نهنگ ها نیز ذخایر خود را افزایش دادند.

کوین کده

شیبا اینو اوج قیمت خود را در سطح 0.00008616 دلار و حدوداً یک ماه پیش ثبت کرد و از آن زمان تاکنون تقریباً بیش از 50 درصد از ارزش خود را از دست داده است و اما با توجه به بهبود سریع بازار آلت کوین ها، این رمز ارز نیز توانسته مقداری هرچند کوچ ارزش خود را بهبود دهد.

بیشتر بخوانید:  پذیرش بیت کوین در مکزیک

در حال حاضر و در زمان نگارش این خبر شیبا اینو طی شبانه روز اخیر 25 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است و داده های زنجیره ای نشان می‌دهند که نهنگ ها روند فعلی این رمز ارز را در اختیار دارند و قدرت دست آنهاست.

پیش از این، همانطور که تیم خبری زوم ارز برای شما همراهان گرامی خود گزارش داد، ذخایر نهنگ های شیبا اینو تنها در یک روز 42 درصد افزایش یافت و این موضوع یک شاخص قوی برای شیبا اینو در نظر گرفته می‌شود و منجر به رشد سریعی در روز بعدی برای شیبا اینو شد.

آیا شما همراهان زوم ارز نیز با نهنگ ها همراه خواهید شد؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا