اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نهنگ ها شروع به فروش شیبا اینو کردند!

نهنگ ها شروع به فروش شیبا اینو کردند!

به گزارش زوم ارز، دارایی های شیبا اینو نهنگ ها به زیر 2 مرز 2 میلیارد دلار رسید اما قیمت این دارایی از زمانی که ارزش این ارز دیجیتال نهنگ ها به مرز 2 میلیارد دلار رسیده تغییر نکرده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بر اساس داده های ارائه شده از سوی ربات ردیابی WhaleStats، ارزش دارایی های شیبا اینو نهنگ ها تقریباً 50 میلیون دلار کاهش یافته اما دلیل افت قیمت را نباید به اقدام قیمت گره زد.

پس از آغاز ریکاوری در بازار ارز های دیجیتال، نهنگ های شیبا اینو به این رالی پیوسته و تا 300 میلیون دلار توکن شیبا اینو خریداری کردند که تاریخچه نگهداری آن از 1000 آدرس بزرگ اتریوم تأیید می‌شود.

کوین کده

پس از اینکه شیبا اینو به اوج قیمت خود یعنی 0.00004 دلار رسید فعالیت خرید از آدرس های ردیف نهنگ تقریباً بطور کامل ناپدید شده و این موضوع مستقیماً بر روند قیمتی که اکنون کاهش یافته تأثیر می‌گذارد.

توکن شیبا اینو نسبت به اوج قیمت خود که دو ماه قبل ثبت کرده بود فاصله ای 57.5 درصدی دارد و هم اکنون در سطح قیمت 0.000038 دلار معامله می‌شود.

این اصلاح قیمت شیبا اینو از سوی هولدر های کوتاه مدت آن که اکثر بازار شیبا اینو در اختیار آنهاست آغاز شده و حالا با کاهش تعداد دارندگان کوتاه مدت و ظهور هولدر های میان مدت، عملکرد قیمت این دارایی تثبیت شده است.

بیشتر بخوانید:  قالیباف: دولت هرچه سریعتر لایحه ساماندهی ارز های دیجیتال را به مجلس ارائه کند

دلیل کاهش نوسانات و شروع بهبود، کاهش فشار فروش است که از سوی تریدر کوتاه مدت اعمال شده است.

هم اکنون شیبا اینو با 4.7 درصد کاهش قیمت طی شبانه روز اخیر در سطح 0.00003680 دلار معامله می‌شود و در وضعیت مناسبی قرار ندارد.

بنظر شما همراهان زوم ارز کاهش قیمت شدید شیبا اینو در راه است؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سرتیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا