اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نهنگ شیبا اینو حجم عظیم 500 میلیون دلار شیبا را جابجا کرد

نهنگ شیبا اینو حجم عظیم 500 میلیون دلار شیبا را جابجا کرد

به گزارش زوم ارز و بنا به گزارشی که در ردیابی های ربات محبوب یعنی WhaleStats ظاهر شد، یک نهنگ شیبا اینو که بنظر بسیار عظیم الجثه است، وجوه خود را به کیف پول دیگری منتقل کرده و ارزش یک معامله آن بیش از 470 میلیون دلار بود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

دیروز این تراکنش در بلاکچین شیبا اینو ظاهر شد و زمانی که این کیف پول عظیم الجثه تقریباً تمامی وجوه خود را به کیف پول دیگری منتقل کرد، تنها 4 میلیون دلار توکن برای او باقی ماند.

کیف پول جدیدی که اکثریت وجوه این نهنگ را دریافت نمود، در حال حاضر بیش از 470 میلیون دلار توکن شیبا اینو در اختیار دارد و پیش از این هیچ تراکنشی در این کیف پول انجام نشده بود.

کوین کده

اولین کیف پول که تا چند ساعت پیش تقریباً نیم میلیارد شیبا اینو را در خود جای داده بود، دائماً تراکنش های مختلفی را ثبت می‌کرد و از جمله تراکنش های کوچکتر آن این بود چند هزار توکن شیبا اینو دریافت می‌کرد.

به دلیل غیرمتمرکز بودن شبکه، تعیین مالک این کیف پول بسیار سخت است اما برخی از کاربران و اعضای جامعه شیبا اینو تصور می‌کنند که ممکن است این کیف پول به یک صرافی ارز دیجیتال متصل باشد که تعداد زیادی توکن خریداری کرده تا بعداً عملیات های خود را روی آن انجام دهد.

بیشتر بخوانید:  52 میلیارد شیبا اینو در اختیار نهنگ های اتریوم

برخی از کاربران نیز حتی حدس می‌زنند که این خرید بزرگ از سوی اپلیکیشن رابین هود صورت گرفته و پیش از این نیز رابین هود به طور گسترده شایعاتی مبنی بر لیست کردن شیب اینو را برانگیخته بود.

در زمان نگارش این خبر، شیبا اینو در سطح 0.00003424 دلار قرار دارد و طی شبانه روز اخیر افزایش قیمتی 0.6 درصدی را تجربه نموده است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا