اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

26 درصد از کل عرضه شیبا اینو در تصاحب نهنگ ها

26 درصد از کل عرضه شیبا اینو در تصاحب نهنگ ها

به گزارش زوم ارز، روند معکوس اصلاح قیمت شیبا اینو به تازگی اولین نشانه های کاهش سرعت را نشان داده است و در حالی که عرضه در آدرس های بزرگ یعنی نهنگ ها به 2 میلیارد دلار رسیده است، جریان خالص دارایی نیز کاهش یافته اما همچنان در افزایش قابل توجه 176 درصد باقی مانده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

جریان خالص یکی از شاخص های اصلی جریان جاری وجوه به یک دارایی است و در مورد شیبا اینو، جریان خالص منعکس کننده حرکت صندوق در کیف پول های سطح نهنگ در بلاکچین اتریوم است و این معیار می‌تواند برای تعیین اینکه آیا معامله گران و سرمایه گذاران در حال انتقال وجوه به دارایی هستند یا از آن استفاده می‌شود.

در طول دوره های اصلاح یا توزیع، ارزش جریان یک دارایی منفی می‌ماند و ارزش دارایی جریان خالص منفی نشان می‌دهد که نهنگ ها پوزیشن های خود را می‌بندند و وجوه را از دارایی دور می‌کنند که قبلاً زمانی که شیبا اینو بیش از 60 درصد از ارزش قبلی خود را از دست داد این موضوع صدق می‌کرد.

کوین کده

در حالی که رالی ریکاوری در شیبا اینو در حال کاهش است، ارزش دارایی های کیف پول نهنگ ها ثابت می‌ماند و نهنگ ها بیش از یک چهارم عرضه این توکن را در اختیار دارند و ارزش کل دارایی آنها تقریباً 2 میلیارد دلار است.

بیشتر بخوانید:  رمز ارز ها هیچ ارزشی ندارند😐😐

مجموع ذخایر نهنگ های شیبا اینو در کمتر از یک هفته از 1.5 میلیارد دلار به 2 میلیارد دلار افزایش یافته است و در حالی که ممکن است بنظر برسد که نهنگ ها توک نهایی به ارزش 500 میلیون دلار خریداری کردند، دلیل واقعی افزایش ارزش دارایی آنها رشد 25 درصدی این توکن است.

در زمان نگارش این خبر شیبا اینو در سطح قیمت 0.000037 دلار معامله می‌شود و در وضعیت خنثی قرار دارد.

نظر شما همراهان زوم ارز نسبت به این موضوع چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا