ریپورتاژ آگهی

ثبت نام کنید و 8  دلار جایزه بگیرید

ثبت نام کنید و 8  دلار جایزه بگیرید، یکی از بهترین ماینینگ‌های ابری 2022

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

با hashlist.com، نسل جدید سیستم‌های استخراج ابری، آشنا شوید

استخراج رمز ارز یکی از بهترین روش‌های کسب درآمد در صنعت ارزهای دیجیتال است. این پلتفرم ساده شده‌ی استخراج ابری، خدمات استثنایی استخراج رمز ارز برای مشتریان را، بدون نیاز به داشتن مهارت و تجهیزات، فراهم خواهد آورد.

کوین کده

شما به هیچ سخت افزار، نرم افزار، یا حتی روشن نگه داشتن کامپیوتر خود برای استخراج ابری نیاز نخواهید داشت. تمام کاری که باید انجام دهید، پرداخت مبلغی برای قرارداد ماینینگ، سپس عقب نشستن و دریافت سود روزانه است. هیچ چیز دیگری از سوی شما طی تمام این پروسه نیاز نخواهد بود.

در حال حاضر Hashlists دیتاسنترهای بزرگی در قزاقستان، میانمار و ایسلند در اختیار دارد. همچنین Hashlists تنها کمپانی در جهان با دریافت گواهی از دولت قزاقستان برای پشتیبانی از اجاره و بهره برداری از زمین تا 5 سال است. با استخراج ابری Hashlists، شما می‌توانید با احتمال صددرصدی دریافت سود، به هر اندازه کوچک که بخواهید، سرمایه گذاری کنید.

مدل فعالیت Hashlist ساده است: مانند یک بانک، دارایی خود را در این کمپانی واریز کرده و هرروز به طور خودکار سود خود را به شکل دلار آمریکا در حساب خود دریافت می‌کنید. پاداش‌ها در هر زمانی پرداخت می‌شوند، و پس از 3 روز، شما قادر به برداشت دارایی اولیه‌ی خود نیز خواهید بود.

آیا می‌توانم بدون سرمایه گذاری، درآمد کسب کنم؟

بله، ما یک تعرفه‌ی تجربه‌ی رایگان داریم که هنگام ثبت نام، 8 دلار به شما اهدا خواهد کرد. شما می‌توانید از این پول برای خریداری تعرفه‌ی رایگان و دریافت روزانه 0.8 دلار استفاده کنید. زمانی که به 100 دلار رسیدید، می‌توانید دارایی خود را برداشت کنید.

بهترین طرح معرف

با 3 درصد کمیسیون مادام العمر، شما می‌توانید، حتی بدون سرمایه گذاری، کسب درآمد کنید. برای مثال، اگر کسی سفارشی 100 دلاری با استفاده از کد معرف شما ثبت کند، شما 3 دلار دریافت خواهید کرد.

تعرفه‌های سرمایه گذاری گوناگون

Hashlists باور دارد که هرکسی باید درآمدی آسان داشته باشد. برای اطمینان از امکان این امر، این کمپانی تعرفه‌های گوناگونی به شما ارائه می‌دهد. این تعرفه‌ها از رقم پایین 8 دلار، تا رقم بالای 6500 دلار، تنوع دارند.

همچنین، قراردادهای ماینینگ از روزانه، تا 60 روزه، متفاوت هستند. این منجر به انعطاف پذیری زیادی در سرمایه گذاری برای شما خواهد شد. بهترین بخش آنجا است که شما نیازی به هیچ دانشی از بیت کوین برای سرمایه گذاری در این فرصت عالی نخواهید داشت.

بیشتر بخوانید:  معرفی دو نهال پرسود خشکبار در مناطق گرمسیر کشور

سود شما به طور روزانه پرداخت خواهد شد، تا شما از دریافت پول به طور روزانه اطمینان داشته باشید. این سود برای تمام دوره‌های سرمایه گذاری برقرار است.

برای مثال، سرمایه گذاری 100 دلاری 3 روزه، دارای سود ثابت 5.4 دلار، که هرروز طی 3 روز پرداخت خواهد شد، است.

در مثالی دیگر، سرمایه‌ گذاری 6500 دلاری 60 روزه، دارای سود ثابت 7500 دلار است. این سود 115 درصدی، به طور روزانه، طی دوره ای 60 روزه، پرداخت خواهد شد.

چگونه شرکت کنیم؟

برای شروع لذت از درآمد روزانه از Hashlists، تمام آنچه باید انجام دهید ثبت نام و پرداخت مبلغ قرارداد است. کافی است آدرس ایمیل خود را، همراه ایجاد یک گذرواژه، ارائه دهید، سپس تایید کنید که انسان هستید (تیک کپچا را زده و تست مربوطه را انجام دهید). در اینجا، مراحل ثبت نام به پایان می‌رسد و در نهایت می‌توانید شروع به کسب درآمد کنید.

پشتیبانی توسط یک تیم باتجربه

امروز، تعداد کاربران Hashlists به حدود 240000 نفر رسیده است! این کمپانی 8 میلیون دلار از سرمایه گذاری ‌ها جمع آوری کرده است. هیچ کمپانی دیگری قادر به دستیابی به چنین نتیجه‌ای نبوده است. راز موفقیت این کمپانی در تعهد سود پایدار، شرایط همکاری مطلوب و کار بی‌نقص، پنهان شده است.

در نیمه‌ی اول سال 2021، Hashlists به رتبه‌ی نخست از نظر رشد تعداد کاربر و سوددهی دست یافت. سطح بالای سوددهی و 2 سال کار بی‌نقص این کمپانی را به یک جایگاه پیشتاز بین تمام خدمات استخراج ابری در جهان رساند. Hashlists یک همراه قابل اتکا و راه حلی فوق العاده برای سرمایه گذاری شما است.

به عنوان سخن پایانی، Hashlists یک پلتفرم استخراج ابری فوق العاده برای آن دسته از طرفداران رمز ارز که خواهان افزایش منابع درآمد خود هستند، به شمار می‌رود. این کمپانی تضمین کامل برای تمامی سرمایه گذاری ها ارائه می‌دهد، و تیمی از تحلیل‌گران و متخصصان دارای صلاحیت، با تلاش روزانه برای اطمینان از پاداش‌های دائمی برای مشتریان، در اختیار دارد.

برای خواندن بیشتر پیرامون Hashlists، به وبسایت این کمپانی به آدرس https://www.hashlists.com مراجعه کنید؛ جهت بررسی تعرفه‌های استخراج و آغاز مسیر استخراج خود.

 

این محتوا صرفا یک ریپورتاژ آگهی می باشد و ریسک سرمایه گذاری شما کاربران بر عهده خود شما می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا