اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

آیا شاهد بیت کوین صد هزار دلاری در سال 2021 خواهیم بود؟

آیا شاهد بیت کوین صد هزار دلاری در سال 2021 خواهیم بود؟

به گزارش زوم ارز، مایک مک گلون استراتژیست ارشد بازار کالای نشریه معتبر و بزرگ بلومبرگ، در توییتر خود به چهار دلیل پشت خوشبینی نسبت به افزایش قیمت بیت کوین را توضیح داد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

آقای مک گلون سه نمودار را به اشتراک گذاشت و بر روی آنها توضیح داد: پویایی میانگین قیمت سالانه بیت کوین، شاخص لیکویید بیت کوین در بازه یک ساله و نسبت بین نوسانات 260 روزه قیمت بیت کوین و همین شاخص برای S&P

وی افزود که بیت کوین علی‌رغم اینکه هم به عنوان یک فناوری و هم به عنوان یک دارایی دیجیتال در مرحله نوپایی قرار دارد و همچنان در حال افزایش پذیرش است.

کوین کده

همچنین او کاهش عرضه را به عنوان یک عامل مثبت خالص برای چشم انداز بیت کوین نشان داد و به موضوع هاوینگ بیت کوین نیز اشاره کرد.

در نهایت به گفته آقای مک گلون، بیت کوین نشانه های آشکاری از به بلوغ رسیدن را از خود بروز می‌دهد و کم و بیش با کاهش نسبت نوسانات BTC/S&P500 مواجه هستیم.

بدین ترتیب، بیت کوین در حال نزدیک شدن به بازار صعودی سال 2022 است و استراتژیست بلومبرگ دو سطح را آشکار کرد: اولی حمایت 50 هزار دلار و دومی مقاومت 100 هزار دلار.

بیشتر بخوانید:  بازار بیت کوین تا پایان 2024 خرسی خواهد بود

همانطور که پیش از این از سوی تیم خبری زوم ارز برای شما همراهان جان گزارش شد، این تحلیلگر نسبت به افزایش قیمت اتریوم در میان مدت نیز خوش بین است.

آقای مک گلون رسیدن نسبی اتریوم به سطح 5 هزار دلار را به افزایش تقاضا، کاهش عرضه و نقش اتریوم در تحول دیجیتال امور مالی نسبت داد.

نظر شما همراهان زوم ارز نسبت به آینده این دو رمز ارز چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا