اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سنگاپور به دنبال مالیات نهادن بر NFTها

سنگاپور به دنبال مالیات نهادن بر NFTها

به گزارش زوم ارز و بنا به گزارش اخیر از The Business Times، وزیر مالی سنگاپور، ضمن اشاره به پارلمان، فاش کرد که قوانین مالیاتی غالب، بر درآمد حاصل از تراکنش‌های NFT یا ترید کردن آن، اعمال خواهد شد. این فرد توضیح داد که بنا به نبود یک نظام مالیاتی اساسی در سنگاپور، افرادی که درآمد بالا از تراکنش‌های NFT به دست می‌آورند، شامل مالیات نخواهند شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در ماه ژانویه‌ی سال جاری، مقامات سنگاپور پیرامون تصمیمات مرتبط با ابزارهای سرمایه گذاری دیجیتال، خصوصا در حوزه‌های NFT و متاورس، به شهروندان هشدار دادند. برخلاف خطاب شدن به عنوان مرکز رمز ارز بعدی در آسیا، سنگاپور به قانون‌گذاران جهانی اصرار کرده که کنترل گسترده‌تری بر سرمایه گذاری دیجیتال داشته باشند. این کشور فاش کرده بود که به دقت در حال بررسی خطرات مرتبط با فناوری‌هایی همچون بلاکچین، سیستم مالی غیرمتمرکز، NFTها و متاورس است.

ماه پیش، بانک مرکزی سنگاپور گفت آن‌‌ها بر بازار NFT قانون‌گذاری نخواهند کرد. در پاسخی به یک سوال پارلمان در قانون‌گذاری بر فعالیت‌های NFT، تارمان شانموگاراتنام، یکی از مقامات ارشد MAS اعلام کرد:

کوین کده

“MAS نمی‌تواند تمام محصولات و خدماتی که مردم در آن‌ها سرمایه گذاری می‌کنند را قانون‌گذاری کند. ما ماهیت یک دارایی را، هنگام سنجش اینکه آن دارایی باید قانون‌گذاری شود یا نه، بررسی می‌کنیم. در حال حاضر، MAS بر روی NFTها، به دلیل طبیعت پایه‌ای آن‌ها، مانند مثال‌های پیش‌تر، قانون‌گذاری نمی‌کند. همچنین، این موضع بیشتر حوزه‌های قضایی دیگر است”.

بیشتر بخوانید:  مصاحبه جدید مایکل سیلر مدیرعامل MicroStrategy

پیش‌تر در همین حال، راوی منون، مدیر راهبردی MAS، فاش کرد که این کشور برنامه‌ای برای ممنوعیت بیت کوین و رمز ارز ندارد، چرا که این حوزه می‌تواند نقش پررنگی در آینده‌ی دیجیتال ایفا کند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cryptopotato


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا