اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سرمایه گذاری 187 میلیون دلاری کره جنوبی در متاورس

سرمایه گذاری 187 میلیون دلاری کره جنوبی در متاورس

به گزارش زوم ارز، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات کره جنوبی سرمایه ای به مبلغ 223.7 میلیارد وون (186.7 میلیون دلار) برای ایجاد یک اکوسیستم متاورس در جهت حمایت از رشد محتوای دیجیتال و کمک به رشد این کشور در این عرصه در نظر گرفته است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در روز 27 فوریه، اعلامیه ای رسمی از این وزارتخانه منتشر شد که در آن گفته شده است این سرمایه در دستیابی به 4 هدف اصلی برای ایجاد یک اکوسیستم متاورس جهان‌ همه جانبه با عنوان Expanded Virtual World استفاده خواهد شد.

این ارگان دولتی به دنبال استفاده از متاورس به عنوان پلتفرمی برای گسترش رشد صنعت مجازی شهر ها، بخش آموزشی و رسانه ای است.

کوین کده

تولید کنندگان محتوا از حمایت در موضع های مختلف برای جذب استعداد درست در جهت کمک به ساخت این پلتفرم بهره خواهند برد. این وزارتخانه گفت آن ها از فعالیت های اجتماعی خلاقانه، مسابقه ای بین توسعه دهندگان متاورس و مسابقه ای دیگر بین هکر ها میزبانی خواهند کرد.

مدیرعامل کمپانی Hashed، سیمون کیم، اشاره کرد که پلتفرم متاورس جدید تمرکز ویژه ای بر بهبود گسترش تجاری با فراهم کردن منابع مالی برای شرکت کننده ها دارد. وی امروز در مصاحبه با Cointelegraph گفت که از دیدگاه این فرد مشکلی در سرمایه گذاری دولت وجود ندارد؛ چرا که “بخش خصوصی به طور فعال در حال سرمایه گذاری در بازار متاورس است”.

بیشتر بخوانید:  سال 2021 دیفای را به بلوغ می‌رساند

رییس بخش سیاست گذاری و ارتباطات این وزارتخانه در اعلامیه گفت که اقدام ساخت یک پلتفرم متاورس بخشی از سیاست های گسترده تر Digital New Deal در این کشور است. بنا به گفته ی این شخص، این سیاست ها برای تسریع روند رشد فناوری های دیجیتال طراحی شده است.

همچنین، از سال پیش، دولت سئول در حال بررسی گزینه های پیرامون یک فضای متاورس عمومی بوده است. در ماه نوامبر سال گذشته، از برنامه های آزمایشی برای “مرکز متاورس 120” رونمایی شد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا