صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

آیا شاهد قراردادهای هوشمند در بیت کوین خواهیم بود؟

آیا شاهد قراردادهای هوشمند در بیت کوین خواهیم بود؟

به گزارش زوم ارز، بنا به ادغام بزرگی که اخیراً مطرح شده، ممکن است بزودی شاهد قراردادهای هوشمند در بلاکچین بیت کوین باشیم و در یک فرایند سه فازی، پروژه  ICPروی یکپارچه سازی مستقیم با بلاکچین بیت کوین کار خواهد کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

پروژه  Internet Computer که رمز ارز بومی آن نیز ICP نام دارد یک بلاکچین است که محاسبات و داده‌های قراردادهای هوشمند را مقیاس می‌کند و آنها را با سرعت وب اجرا می‌کند و در این پروژه در 10 می 2021 توسط DFINITY در اختیار عموم قرار گرفت.

بنا به داده های کوین مارکت کپ، رمز ارز  ICPدر رتبه بیست و هفتمین ارز دیجیتال برتر بازار قرار دارد و هم اکنون در سطح 35.41 دلار معامله می‌شود و تیم توسعه دهنده آن اظهار می‌دارد که یکپارچه سازی مستقیم ارز های دیجیتال سطح بعدی توسعه آنها خواهد بود.

مرحله اول یکپارچه سازی که به آن آستانه  ECDSA گفته می‌شود، پیش نیاز یکپارچه سازی مستقیم BTC-ICP برای هر دو شبکه است چرا که قراردادهای هوشمند  ICP به یک کلید عمومی  ECDSA نیاز دارد و به طور ایمن تراکنش هارا اماضا کرده و به شبکه بیت کوین ارسال می‌کند.

دو فاز بعدی به ترتیب راه اندازی شبکه آزمایشی و شبکه اصلی BTC-ICP خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  هجوم نهنگ‌ها به سوی ایپ کوین و لوپ رینگ

به روزرسانی تپ روت بیت کوین در نوامبر 2021 فعال شد و هدف از این به روزرسانی، فعال کردن حریم خصوصی تراکنش ها و کارایی بیشتر آنها و مهمتر از همه، باز کردن راه استفاده از پتانسیل قراردادهای هوشمند بود.

بنظر شما همراهان زوم ارز چنین اتفاقی شدنی است؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا