اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

اسمارت‌لینک اولین لانچ پد NFT تزوس را معرفی می‌کند

اسمارت‌لینک اولین لانچ پد NFT تزوس را معرفی می‌کند

به گزارش زوم ارز، اسمارت‌لینک آماده ی ارائه ی لانچ پد جدید NFT خود است. این لانچ پد طراحی شده برای تبدیل شدن به خانه ی کمیاب ترین NFT های ارائه شده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

پلتفرم آن بر اساس بلاکچین تزوس ساخته شده است، که این بلاکچین پلتفرم پاک‌تر و سبزتری را برای هنرمندان و استودیو ها ارائه می‌کند.

لانچ پد اسمارت‌لینک یکی از بهترین مجموعه های NFT موجود در این صنعت را در اختیار خواهد داشت، همراه با برخی ویژگی های شگفت انگیز دیگر همچون مزایده ها، مینت های بسته و موارد دیگر. بر اساس تمایل یک فروشنده یا هنرمند، NFT ها میتوانند توسط مزایده ای باز یا نامعلوم توزیع شوند.

کوین کده

مزایده، یا مینت نامعلوم، روشی برای به دست آوردن NFT ها بدون دیدن نوع آن ها، میزان کمیابی و ویژگی های آن ها است. این روش معمولا در مجموعه های بزرگ، زمانی که کاربران آیتم های زیادی را در فاز توزیع مینت می‌کنند کاربرد دارد.

مزایده های باز روش متضاد به دست آوردن NFT های گوناگون است که معمولا در مجموعه های کوچک با کمتر از 100 تکه کاربرد دارند. تکه ای که برای فروش گذاشته می‌شود برای تمامی مزایده کنندگان در دسترس قرار خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید:  هشدار IMF پیرامون تاثیر شدید جنگ بر اقتصاد جهانی

جهت شروع یک مزایده ی باز، دارنده ی NFT باید با ویژگی های مورد نیاز مزایده را آغاز کند. در طول مزایده، خریداران پیشنهادات خود را می‌دهند. زمانی که مزایده به پایان می‌رسد، برنده ی مزایده NFT را به همراه حق مالکیت دریافت می‌کند و تمامی پیشنهاد دهندگان باقی مانده مبلغ خود را بازپس می‌گیرند.

اولین مجموعه ی این لانج پد SMURKS خواهد بود. اسمارت‌لینک برای عرضه ی NFT روی لانچ پد خود تا به حال با تعداد زیادی از پروژه های متاورس و NFT همکاری کرده است. قبل از معرفی، اسامی و جزئیات اضافی مشخص خواهند شد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: u.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا