اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

درآمد 600 میلیون دلاری eToro در سال 2020

salamcrypto

تلاش پلتفرم صرافی در ارزهای رمزپایه تاکنون بسیار سودآور بوده است.

پلت فرم صرافی eToro یک سال ،در حال رشد عالی است ، زیرا معامله گران تازه کار به دنبال راه های جدیدی به بازارهای مالی از جمله ارز رمزنگاری شده هستند.

شرکت کارگزاری آنلاین با درآمد ناخالص 600 میلیون دلاری ، با کل حجم معاملات 40٪ به 1.5 تریلیون دلار ،به سال 2020 پایان داد.

مدیر عامل شرکت Yoni Assia در توصیف شرکت خود به عنوان یک شرکت فناوری و کارگزار چند منظوره گفت:

“در چند سال گذشته رشد سریعی در میزان eToro مشاهده شده است که هم منعکس کننده گسترش جهانی ما و هم رشد عرضه محصولات ما و مشتریان است.”

eToro چندین سال است که یک پلت فرم تجارت اجتماعی موفق را اداره کرده است و به معامله گران تازه کار اجازه دسترسی به بازارهای فارکس ، کالا و سهام را می دهد. در سال 2019 ، این پلتفرم با راه اندازی بورس رمزنگاری و هشت stablecoins به دارایی های دیجیتالی گسترش یافت.

معرفی خدمات دارایی دیجیتال تا حدودی مسئول رشد سریع eToro طی سال گذشته است. در اوایل این ماه ، این صرافی به کاربران هشدار داد که ممکن است تجارت رمزنگاری به دلیل “تقاضای بی سابقه” محدود شود.

بیشتر بخوانید:  بانک مرکزی ژاپن اولین آزمایش ارز دیجیتال ملی خود را آغاز خواهد کرد

این هشدار زمانی داده شد که بیت کوین به اوج قیمتی جدید خود در نزدیکی 42000 دلار و ارزش بازار ارز رمزنگاری شده برای اولین بار یک تریلیون دلار رسید.

Yoni Assia گفت که سال 2020 “سال بزرگی برای سهام” است ، اما تاکنون 2021 “تحت سلطه عناوین رمزنگاری قرار گرفته است.” وی ادعا می کند حجم معاملات رمزنگاری در شرکت خود در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیش از 25 برابر شده است.

طبق گزارش CoinMarketCap  ، eToroX ، پلت فرم دارایی های دیجیتال این شرکت ، در روز سه شنبه 670 میلیون دلار حجم معامله ثبت کرد. که باعث می شود حجم معامله آن در بین 20 صرافی بزرگ قرار گیرد.

به گفته Finance Magnates ، ارزیابی بازار ثانویه eToro به بیش از 2.5 میلیارد دلار رسیده است ، از سال 2018 بیش از 3 برابر شده است.

منبع : cointelegraph.com

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا