اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سرمایه گذاری SoftBank در ZT Crypto

سافت بانک که شریک ریپل است و در انگلیس قرار دارد مبلغی چند میلیون دلاری را در صرافی دیجیتال چینی متعلق به ZT Global قرار داده است.
کالین وو روزنامه نگار چینی در توئیتی نوشت که سافت بانک که صاحب برنامه پرداخت MoneyTap با پشتیبانی ریپل است، اولین سرمایه گذاری چند میلیون دلاری خود را در حوزه بلاکچین در صرافی چینی ZT انجام خواهد داد.
بنا به کالین وو، سال گذشته صرافی ZT به دلیل اختلافاتی که با سرمایه گذارانش داشت مورد گزارش رسانه ها شد و پلیس هم به ماجرا ورود کرد.وو گفت: جامعه چین از این سرمایه گذاری بسیار مبحوت شده است.
سافت بانک که غول بانکی مستقر در انگلستان است سرمایه گذاری نامعلومی را در بستر صرافی دیجیتال ZT در هنگ کنگ انجام داده است، در گزارش اخبار فقط اشاره شده این مبلغ چند میلیون دلاری ست.
این صرافی دیجیتال در سال 2018 توسط غول بزرگ ZT Global در هنگ کنگ تأسیس شد. این منبع ادعا می‌کند که در حال حاضر این صرافی در لیست 20 صرافی برتر است اما کوین مارکت کپ که سایت بسیار معتبری ست این موضوع را رد می‌کند.
سافت بانک همچنین قصد دارد در تمام پروژه هایی که صرافی دیجیتال ZT در آنها قبلاً سرمایه گذاری کرده است، سرمایه گذاری کند. این شرکت ها قصد دارند به کمک هم آگاهی جهانی را نسبت به ارزها و دارایی های دیجیتال افزایش دهند و در بیانیه آنها آمده است که قصد دارند ” به طور مشترک دوره جدیدی از اقتصاد دیجیتال را رقم بزنند.”
در این مقاله، یامادا توشیکاتسو، مدیر بخش سرمایه گذاری سافت بانک می‌گوید که مثل بانک های دوست یعنی مورگان استنلی و گلدمن ساکس، آنها نیز قصد دارند در دنیای ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنند.
به گفته رئیس صرافی ZT پس از این سرمایه گذاری، ZT قصد دارد یک اکوسیستم مبتنی بر بلاکچین با همکاری سافت بانک ایجاد کند.
منبع: U.Today

بیشتر بخوانید:  کاهش قیمت 93درصد از 250 ارز دیجیتال برتر در ماه سپتامبر

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا