اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

رشد شدید قیمت سولانا و آوالانچ

رشد شدید قیمت سولانا و آوالانچ

به گزارش زوم ارز و بنا به داده های ارائه شده از سوی موسسه معتبر و مرجع CoinMarketCap دو رمز ارز سولانا و آوالانچ طی 24 ساعت گذشته رشد قیمتی بیش از 10 درصد را تجربه نمودند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

دو ارز دیجیتالی که ذکر کردیم عملکرد بسیار خوبی بین صد ارز برتر بازار داشتند اما آلت کوین های دیگری مثل پولکادات بودند که رشد قیمتی بیشتر از آنها داشتند.

رمز ارز سولانا طی شبانه روز اخیر رشدی 11 درصدی و آواکس نیز رشدی 14.7 درصدی و ارز دیجیتال پولکادات رشدی 16 درصدی را تجربه نمودند.

کوین کده

اتریوم نیز رشدی 9 درصدی را تجربه نموده و بالاخره خریداران این رمز ارز توانستند سطح قیمت 3 هزار دلار را پس بگیرند.

در این بین، پادشاه ارز های دیجیتال یعنی بیت کوین توانست برای اولین بار از 21 ژانویه از سطح قیمت 40 هزار دلار عبور کند و رشد قیمتی 11 درصدی را تجربه نماید. این رمز ارز با 10.5 درصد رشد طی شبانه روز اخیر، هم اکنون در سطح 41605 دلار معامله می‌شود.

به دنبال رشد قیمت بیت کوین و اکثر آلت کوین ها، ارزش کل بازار هم اکنون در سطح قیمت 1.99 تریلیارد دلار قرار دارد و رشدی 10.5 درصدی را تجربه نموده است.

بیشتر بخوانید:  تحلیلگر مشهور در انتظار اصلاح قیمت بیشتر دوج کوین

طی شبانه روز اخیر تریدرها شاهد لیکویید شدن 122 میلیون دلار بودند که 85 درصد از این لیکوییدی ها متعلق به پوزیشن های شورت بوده است.

پادشاه کریپتو پس از سقوط قیمت در اوایل دیروز، به دلیل اطلاعات غیرمنتظره شغلی قوی ایالات متحده، بهبود قیمت شدیدی را تجربه نموده است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا