اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

از دسترس خارج شدن شبکه سولانا

از دسترس خارج شدن شبکه سولانا

به گزارش زوم ارز، اپراتور های نود سولانا سرعت در حال تلاش برای راه اندازی مجدد این بلاکچین هستند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

طبق توییتی که بنیاد سولانا منتشر کرده است اعتبار سنج های این شبکه رای به راه اندازی مجدد این شبکه دادند و در حال حاضر آنها در حال آماده سازی نسخه جدیدی هستند که مشکلات این بلاکچین رفع شود.

در سرور دیسکورد سولانا، توسعه دهندگان دستورالعمل راه اندازی مجدد این شبکه را ارائه کردند.

کوین کده

این خاموشی اوایل سه شنبه و پس از خالی شدن منابع دردسترس این شبکه رخ داد و این اختلال منجر به این شد که دسترسی اعتبارسنج ها به این بلاکچین به طور کامل قطع شود و این قطعی کماکان ادامه داشته و مشکل هنوز کامل رفع نشده است.

یکی از منابع نزدیک کوین دسک گفت که این قطعی بر روی کل این شبکه تأثیر خواهد گذاشت اما مسئله و دغدغه اصلی آنها لایه 1 است.

یکی از دلایل رخ دادن این خاموشی افزایش علاقه به این شبکه و ازدحام شدید آن است و سرمایه گذاران بخاطر کم هزینه بودن آن از نظر کارمزد و غیرمتمرکز بودن آن به سولانا سرازیر شدند.

آناتولی یاکوونگو بنیانگذار این شبکه در توییتر خود گفت که این اختلال بخاطر ربات معاملاتی وابسته به Grape Protocol رخ داده است و طبق داده های ارائه شده از سوی Messari، این دومین بار طی دو هفته گذشته است که شبکه سولانا با چنین وضعیت بی ثباتی رو به رو می‌شود.

بیشتر بخوانید:  جایگاه سومین پلتفرم بزرگ دیفای، حال در اختیار ترون

حساب توییتری رسمی سولانا نیز در توییتی عنوان کرد که سیل عظیم تراکنش ها بیشتر از محدودیت این شبکه بود و همین موضوع منجر به از دسترس خارج شدن چندین نود شد و در حال حاضر توسعه دهندگان به دنبال رفع مشکل و خرابی هستند.

بنظر شما همراهان گرامی زوم ارز، این خرابی منجر به کاهش قیمت رمز ارز سولانا خواهد شد؟

بررسی کامل ارز دیجیتال سولانا

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CoinDesk


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا