اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

چند آلت کوین کوچک بر قطار سریع و سیر افزایش قیمت سوار شدند

چند آلت کوین کوچک بر قطار سریع و سیر افزایش قیمت سوار شدند

به گزارش زوم ارز، ارز دیجیتال RAIL از پایین ترین سطح خود طی چند روز اخیر یعنی 1.33 دلار، طی هفت روز به 4.15 دلار رسید و 212 درصد افزایش قیمت را تجربه نمود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

یکی دیگر از رمز ارز هایی که سوار بر قطار سریع و سیر افزایش قیمت ها شد ارز دیجیتال METIS بود و هدف از ایجاد این رمز ارز ارائه کارمزد کمتر و زمان تراکنش سریعتر از اتریوم است. و رمز ارز METIS طی هفت روز از سطح قیمت 85.33 دلار به سطح 265 دلار رسید که نشان دهنده افزایش قیمت 211 درصدی است.

یکی دیگر از این آلت کوین ها، ارز دیجیتال LIT بود و این رمز ارز بعنوان دارایی رمزنگاری بومی شبکه Litentry فعالیت می‌کند و این ارز دیجیتال نیز توانست طی هفت روز از سطح قیمت 0.001 دلار به سطح 0.003 برسد و افزایش قیمتی 200 درصدی را تجربه نمود.

کوین کده

از رمز ارز  OpenDAO (SOS) نیز نباید بگذریم و این توکن برای حمایت از هنرمندان و سازندگان توکن های NFT بازار خرید و فروش این مدل از توکن ها در بازار خرید و فروش توکن OpenSea طراحی شده است.

رمز ارز  SOS از زمان پخش شدن یعنی دو هفته پیش تاکنون 320 درصد افزایش قیمت را تجربه نموده و این رقم برای هفت روز گذشته در سطح 170 درصد قرار دارد.

بیشتر بخوانید:  غول تکنولوژی شروع به پذیرش بیت کوین در پرتغال کرد

در همین بازه زمانی، بیت کوین و اتریوم از نظر ارزش کل بازار، کاهشی 9 درصدی را تجربه نمودند و بطور مشابه، بیت کوین نیز در هفته گذشته کاهشی 6.5 درصدی را تجربه نموده است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: ZoomARZ


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا