اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سرقت بزرگ، 50 میلیون دلار از یک نفر دزدیده شد

سرقت بزرگ، 50 میلیون دلار از یک نفر دزدیده شد

به گزارش زوم ارز، پروژه مالی غیرمتمرکز Badger DAO که متمرکز بر بیت کوین است و بر روی بلاکچین اتریوم ساخته شده است در نتیجه یک حمله ناخوشایند فرانت اند متحمل ضرر تقریباً 100 میلیون دلاری شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گفته شرکت امنیتی بلاکچین PeckShield یک کاربر به تنهایی 896 واحد بیت کوین معادل تقریباً 50 میلیون دلار را از دست داده است.

در بیانیه ای در توییتر، تیم آنها گزارش های مربوط به برداشت های غیرمجاز را تأیید کرد و افزود که مهندسان آنها در حال بررسی این موضوع هستند.

کوین کده

قرارداد های هوشمند این پروتکل به طور موقت متوقف شده است.

بنا به اطلاعات ارائه شده از سوی دیفای پالس، Badger DAO بیست و سومین پروتکل بزرگ دیفای شبکه اتریوم است و ماه گذشته ارزش کل قفل شده آن از 1 میلیارد دلار عبور کرد.

پروتکل Badger Dao به کاربران این امکان را می‌دهد که با تبدیل بیت کوین به wBTC و یا renBTC و سپرده گذاری آن در خزانه های Sett بصورت الگوریتمی بازدهی کاربران را تخصیص و ترکیب کند تا آنها درآمد غیرفعال با بیت کوین بدست آورند.

این هک تنها چند روز قبل از یک سالگی پروتکل بدجر رخ داد.

بیشتر بخوانید:  ارزش کل بازار دوج کوین 37 میلیارد دلار نیست

بر اساس داده های معتبر و مرجع CoinGEcko، توکن اصلی پروژه  Badger DAO یعنی BADGER طی شبانه روز اخیر و پس از اعلام شدن خبر این حمله سایبری کاهش قیمتی 16 درصدی را طی شبانه روز اخیر تجربه کرده و هم اکنون در زمان نگارش این خبر نیز در سطح قیمت 22.46 دلار معامله می‌شود و در وضعیت بسیار بدی به سر می‌برد.

آیا شما همراهان زوم ارز در این حمله سایبری متضرر شدید؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا