اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

جریمه‌ی 78 میلیون دلاری ترافرم لبز توسط کره جنوبی

جریمه‌ی 78 میلیون دلاری ترافرم لبز توسط کره جنوبی

دردسرهای قانونی ترافرم لبز و هم‌بنیان‌گذار آن، دو کوان، به دنبال ریزش شدید اکوسیستم ترا، تمامی ندارند. پس از گزارشات اولیه از احتمال یک استماع کنگره و بررسی توسط واحد جرائم مالی Grim Reapers، حال این کمپانی رمز ارزی در رادار یک آژانس ملی مالیاتی قرار گرفته است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز و بنا به گزارش منتشر شده، آژانس ملی مالیاتی کره جنوبی با مبلغ 78 میلیون دلار جریمه، ترافرم لبز و هم‌بنیان‌گذار آن را، به اتهام فرار مالیاتی، مجازات کرده است.

این گزارش اشاره داشت که از دسامبر سال گذشته، کوان از مالیات رمز ارز در این کشور ناراضی بوده است و سعی در لیکویید کردن عملیات داخلی ترا، دقیقا پیش از روی دادن ریزش لونای بدنام، داشته است.

کوین کده

بنا به گزارشات، ترافرم لبز در ابتدا در ماه ژوئن سال گذشته، به دلیل مشکوک شدن به فرار مالیاتی، تحت رادار مقامات مالیاتی قرار گرفت.

این مقامات مالیاتی، پس از اینکه ترافرم لبز، لونا را از Terra Singapore به LFG، جهت دور زدن مالیات یا جبران خسارت پروتکل انکور، ارسال کرد، روی این کمپانی حساس شدند.

در ماه اکتبر، یکی از زیرمجموعه‌های ترا مبلغ 3.6 میلیون دلار مالیات درآمدی و 34.7 میلیون دلار مالیات شرکتی، جریمه شد.

بیشتر بخوانید:  ارزش کل بازار بیت کوین هشت سال قبل در چنین روزی از یک میلیارد دلار عبور کرد

آژانس‌های مجری قانون و سیاست گذار در کره جنوبی بر دو کوان و متحدین وی، به دنبال عواقب ریزش لونا، حساسیت زیادی پیدا کرده‌اند. یک واحد ویژه‌ی بازرسی جرائم مالی موسوم به Grim Repears of Yeouido، پس از 2.5 سال، برای بررسی این پروژه‌، باز خوانده شده است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا