اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

قانون‌گذار کره جنوبی احضار دو کوان را پیشنهاد کرد

قانون‌گذار کره جنوبی احضار دو کوان را پیشنهاد کرد

به گزارش زوم ارز، یون چانگ هیون، قانون‌گذاری از حزب حاکم کره جنوبی موسوم به قدرت مردم، احضار دو کوان، بنیان‌گذار ترا، به جلسه‌ی استماع پارلمان را پیشنهاد داد. امروز گزارشی این خبر را منتشر کرد و اشاره کرد که قانون‌گذاران به دنبال احضار کوان، به دنبال سقوط استیبل کوین این کمپانی و پروژه‌های رمز ارز آن است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

چانگ هیون اذعان داشت: موضوعی وجود دارد که رفتار صرافی‌ها طی این ریزش را زیر سوال می‌برد. دهم می، کوین وان، کوربیت و گوپاکس معاملات خود را متوقف کردند، در روز 11 می بیت هامپ معاملات خود را متوقف کرد، اما تا روز 13 می، آپ بیت معاملات این رمز ارز را متوقف نکرده بود.

چانگ هیون اضافه کرد که ریزش لونا و UST موجب افزایش حجم معاملات آپ بیت شد؛ چرا که این صرافی علی‌رغم وجود ریزش ، آخرین صرافی‌ای بود که به معاملات UST و لونا، ، پایان داد. این قاون‌گذار افزود این صرافی حدود 80 درصد از حجم معاملات رمز ارز در کره جنوبی را در دست دارد. در نتیجه، آپ بیت حدود 10 میلیارد وون، معادل 790 هزار دلار از کمیسیون‌ها سود کسب کرد.

کوین کده

این خبر پس از اینکه دو کوان راه حلی که اکوسیستم ترا را، پس از انفجار لونا و UST، باز می‌گرداند، را پیشنهاد داد، منتشر شد. راه حل وی شامل تایید طرح جامعه‌ی 1164، که به ترافرم لبز اجازه می‌دهد استخر پایه‌ی UST را، از 50 میلیون دلار به 100 میلیون دلار SDR، افزایش دهد، می‌شود.

بیشتر بخوانید:  جایگاه اجرایی جدید در دیزنی برای متاورس

علاوه بر آن، دو کوان طرح فورک کردن لونا به یک چین جدید، جهت جبران خسارت کاربران این اکوسیستم، که مقادیر بزرگی از پول خود را به دنبال ریزش از دست دادند، را پیشنهاد کرد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cryptoslate


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا