اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش محبوبیت بازی Splinterlands

افزایش محبوبیت بازی Splinterlands

به گزارش زوم ارز، بازی Splinterlands که یک بازی Game-to-Earn است یک نقطه عطف جدید را ثبت کرده و تعداد بازیکنان آن از سطح 260 هزار بازیکن فعال روزانه فراتر رفت.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

اکوسیستم جدید امور مالی بازی ها یعنی اسپرینترلندز که توکن های غیر قابل تعویض یعنی  NFTرا با بازی خود در آمیخته است توانست از سطح بسیار مهم 260 هزار بازیکن فعال روزانه عبور کند.

با توجه به پلتفرم تجزیه و تحلیل برنامه های غیرمتمرکز یعنی DappRadar در حال حاضر اسپرینترلندز مهم ترین بازی غیرمتمرکز بلاکچینی جهان است.

کوین کده

بر اساس برآورد ها کانون کاربران اسپرینترلندز طی دو ماه گذشته با رشد شدیدی مواجه شده و افزایش خالص بازیکنان این بازی را شاهد بودیم و به طور دقیق می‌توان گفت که در دو ماه گذشته تعداد کاربران آن با افزایشی تقریباً 10 برابری مواجه بوده است.

در سه ماهه چهارم سال 2021 بیش از 50 درصد از کاربران اسپلینترلندز به روزرسانی آن که با نام Sunnoner Spellbook روانه بازار شد را خریداری کردند و این به روزرسانی به بازیکنان این اجازه را می‌دهد تا کارت خود را به طور دائم در اختیار داشته باشند و در حین بازی پاداش دریافت کنند.

تیم توسعه دهنده این بازی بلاکچینی از افزایش علاقه به محصول خود و آخرین به روزرسانی آن هیجان زده هستند و ایجاد یک جامعه پرشور و در حال رشد همچنان تمرکز اصلی آنهاست.

بیشتر بخوانید:  ده درصد از بازار ارز های دیجیتال در ایران قرار دارد

اسپلینترلندز یک تجربه گیمینگ جامع را به مشتریان خود ارائه می‌دهد و همین برنامه کاربران می‌توانند به بازی کارتی بپردازند و از معاملات خود درآمد کسب کنند و علاوه بر این، بازیکنان برای دستیابی به سهمی از پاداش ها رقابت می‌کنند.

توکن بومی این بازی نیز Dark Energy Crystals نام دارد که با اختصار  DECفعالیت می‌کند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا