کیف پول ارز دیجیتال

بهترین کیف پول استلار XLM

معرفی انواع کیف پول های ارز دیجیتال استلار Stellar

بهترین کیف پول استلار XLM، اینکه کجا بتوانید رمز ارز هایتان را ذخیره کنید، ممکن است فکر خیلی از افرادی که قصد ورود به حوزه ارز های دیجیتال دارند را مشغول کرده باشد. خوشبختانه با گسترش حوزه ارز های دیجیتال، افراد بسیار زیادی به این صنعت روی آورده اند و این امر باعث شد که کیف پول های دیجیتالی متعددی وارد بازار شوند. متاسفانه با زیاد شدن تعداد کیف پول ها، انتخاب در بین آن ها کمی سخت می شود و این موضوع سبب می شود که برخی ها نتوانند انتخاب درست داشته باشند. به دلیل اهمیت بالای کیف پول ها اگر انتخاب شما یک انتخاب نادرست باشد، ممکن است سرمایه تان از دست برود. برخی از رمز ارز ها هستند که انتخاب کیف پول برای آنها کمی مشکل است اما برخی ها نیز برعکس. بیشتر کیف پول ها از آن ها پشتیبانی می کنند و می توانند اقدام به ذخیره کنند. در این مقاله ما نیز قصد داریم تا درباره کیف پول های ارز دیجیتال استلار با شما عزیزان گفتگو کنیم. اگر قصد دارید تا کیف پول های این ارز دیجیتال را بشناسید، ادامه این مقاله را از دست ندهید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

شایان ذکر است تیم زوم ارز تحلیل استلار را به صورت هفتگی برای شما آماده کرده است. در صورتی که اهل ترید در حوزه ارز های دیجیتال هستید حتما تحلیل های ما را دنبال نمایید.

نگاهی کلی رمز ارز استلار Stellar

رمز ارز استلار
رمز ارز استلار

ارز دیجیتال استلار نیز یکی از رمز ارز هایی است که شما می توانید با خرید آن را به دست بیاورید. رمز ارز استلار غیر قابل استخراج است. شما نمی توانید استلار را استخراج کنید زیرا در زمان عرضه تعدادی کوین از آن به وجود و در بازار عرضه شد. حال همان کوین ها خرید و فروش می شوند و شما می توانید برای به دست آوردن استلار همانطور که گفتیم ارز دیجیتال استلار را بخرید. خرید این ارز نیز همانند دیگر رمز ارز های می باشد و شما می توانید برای انجام این کار از صرافی های دیجیتال استفاده کنید. این ارز در سال 2014 وارد بازار شد و از همان اول، دارای نوسانات زیادی بود. این نوسان قیمت باعث تا کمی استلار بر سر زبان ها بیوفتد و موجب پیشرفت آن شود.

کوین کده

قبل از اینکه بخواهید کیف پول خود را برای ذخیره رمز ارز هایتان نتخاب کنید. به چند نکته باید توجه کنید. در ادامه اگر همراه ما باشید تا تمام این نکات اشاره خواهیم داشت.


نکاتی که قبل از انتخاب کیف پول باید به آن ها توجه کنیم چیست؟

همانطور که گفتیم، قبل از اینکه بخواهید یک کیف پول انتخاب کنید، باید به چند نکته توجه کنید. نکاتی که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد، از جمله نکات مهمی هستند که توجه به آن ها نیاز است.

 1. امنیت:

زمانی که یک کیف پول امنیت مناسبی داشته باشد، قطعا خیالتان از سرمایه که در آن ذخیره کرده اید راحت است. در نتیجه مهم ترین مسئله ای که در این بین وجود دارد این است که اگر قصد دارید تا با ارامش به فعالیت خود در این حوزه ادامه دهید، حتما این گزینه را در نظر داشته باشید. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چگونه متوجه امنیت یک کیف پول شویم؟ به راحتی می توانید با مراجعه به سایت رسمی کیف پول مورد نظر و کمی مطالعه درباره آن کیف پول، از امنیت آن مطلع شوید. پس از اینکه از امینت کیف پول انتخابی تان مطمئن شدید، با باقی موارد نیز توجه کنید.

 1. امکانات:

بهتر است کیف پولی که انتخاب می کنید، امکانات متعددی داشته باشد. این موضوع به مدیریت هر چه بهتر شما در کمک شایانی می کند. کیف پول هر چه امکانات بیشتری داشته باشد، مدیریت آن نیز آسان تر می شود. شاید برایتان این سوال پیش بیاید که یک کیف پول اگر چه امکاناتی داشته باشد مناسب است؟ در صورتی که کیف پول شما امکاناتی همانند: تایید دو مرحله، قابلیت چند امضایی، رابط کاربری آسان، داشتن صرافی داخلی و…. را داشته باشد، می توان کفت مناسب سرمایه گذاری هستند.

امکاناتی همانند تایید دو مرحله ای و قابلیت چند امضایی به بیشتر شدن امنیت شما نیز کمک می کند. در صورتی که یک کیف پول، ویژگی تایید دو مرحله ای را داشته باشد امنیت شما نیز چند پله افزایش پیدا می کند همچنین قابلیت چند امضایی نیز به برقراری امنیتی بیشتر کمک می کند. توجه به امکانات کیف پول نیز مهم است.

 1. اعتبار:

وقتی کیف پول شما معتبر باشد، قطعا امنیت مناسبی نیز دارد. برای اینکه ببینید یک کیف پول مهم است یا خیر، می توانید به گذشته آن مراجعه کنید. این موضوع می تواند اطلاعات شما در رابطه با اعتبار و امکانات و همچنین امنیت کیف پول بالا ببرد. پیشنهادی که برایتان داریم این است که برای دانلود کیف پول، از مکان های معتبر اقدام کنید. دانلود و یا خرید کیف پول از مکان های معتبر خیال شما را از همه لحاظ راحت می سازد. زمانی که از یک مکان معتبر کیف پول خود را دانلود کنید، دیگر خیالتان از اعتبار آن راحت است . برخی از سایت های نامعتبر با دست کاری به داخل کد های کیف پول ممکن است برایتان مشکل ایجاد کنند و همینطور ممکن است با نصب قطعه های مخرب در کیف پول های سخت افزاری، برایتان مشکل ایجاد کنند.

اگر به نکات بالا توجه کنید و انتخاب کیف پول هایتان را با توجه به نکات بالا انجام دهید. قطعا می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. ما هیچگاه کیف پولی را معرفی نخواهیم کرد که بگوئیم از آن می توانید استفاده کنید. اگر به نکات بالا دقت کنید، می توانید بهرین را انتخاب کنید. در ادامه قصد داریم تا چندی از کیف پول های ارز دیجیتال استلار را به شما معرفی کنیم. با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.


کیف پول های ارز دیجیتال استلار XLM

کیف پول های ارز دیجیتال استلار XLM
کیف پول های ارز دیجیتال استلار XLM

همانطور که می دانید کیف پول های ارز دیجیتال یه نوع هستند.

 1. کیف پول های نرم افزاری و یا تحت وب
 2. کیف پول های سخت افزاری
 3. کیف پول های کاغذی

در این مقاله ما قصد داریم تا تمامی نوع های این کیف پول که موجود هستند به شما عزیزان معرفی کنیم. اگر علاقه شناختن آن ها دارید ادامه این مقاله را از دست ندهید. کیف پول های ارز دیجیتال استلار عبارت اند از:

 1. کیف پول سخت افزاری لجر نانو اکس یا Ledger Nano X

  کیف پول های ارز دیجیتال استلار
  کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس

احتمالا تا به حال نام این کیف پول را زیاد شنیده باشید. کیف پول Ledger Nano X یکی از کیف پول های معروف سخت افزاری می باشد. در این کیف پول به ذخیره رمز ارز های مختلفی بپردازید. تقریبا می توان گفت که این کیف پول رقیب اصلی کیف پول سخت افزاری Trezor T می باشد. متاسفانه یکی از بزرگ ترین مشکل کیف پول های سخت افزاری این است که قیمت بسیار بالایی دارند. این موضوع سبب شده است تا افرادی کمی بتوانند به سمت کیف پول های سخت افزاری بیایند. از مهم ترین خصوصیات کیف پول های سخت افزاری می توان به امنیت بالای آن ها اشاره کرد. خوشبختانه این کیف پول ها امنیت بسیار بالایی دارند و افرادی که در کیف پول های سخت افزاری سرمایه خود را ذخیره می کنند، از امنیت آن خاطر جمع هستند. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X از رمز ارز های: بیت کوین، اتریوم، ریپل، ایاس، لایت کوین و… پشتیبانی می کند. طراحی این کیف پول به گونه ای است که جنس بدنه آن از استیل ضد زنگ ساخته شده است. تامین انرژی در این کیف پول بر عهده یک باتری 100 میلی آمپری می باشد. حال که با این کیف پول آشنا شدید، می توانید با دیگر کیف پول ها مقایسه کنید و در صورت رضایت کامل از آن استفاده کنید.

 1. کیف پول نرم افزاری اتمیک یا Atomic

 2. کیف پول های ارز دیجیتال استلار
  کیف پول اتمیک

این کیف پول، یکی از معروف ترین کیف پول های نرم افزاری می باشد. شما می توانید به راحتی این نرم افزار را بر روی سیستم عامل های ” ویندوز ” Windows “، ” مک ” MAC “، ” لینوکس ” Linux “، ” اندروید ” Android ” نصب و استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:  بهترین کیف پول اوکی بی OKB

شما می توانید در این کیف پول، رمز ارز های منختلفی ذخیره کنید. ارز هایی که کیف پول اتمیک یا Atomic از آن پشتیبانی می کند عبارت اند از: بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، استلار، دش، ریپل، توکن های ERC20 و… .

از لحا امنیتی این کیف پول تایید شده است و تا موقعی که از کاربر اشتباهی سر نزند، این کیف پول هک نمی شود و یا از بین نمی رود. متاسفانه کیف پول اتمیک از تایید دو مرحله ای پشتیبانی نمی کند و شما نمی توانید این قابلیت را برای این کیف پول فعالسازی کنید. اما باید در نظر داشته باشیم که کیف پول اتمیک یا Atomic یک کیف پول HD است.

شما می توانید از این کیف پول به راحتی برای ذخیره رمز ارز هایتان استفاده کنید. در صورتی که این کیف پول مورد رضایت شما نباشد، می توانید از دیگر کیف پول های موجود استفاده کنید.

 1. کیف پول نرم افزاری Edge

 2. کیف پول های ارز دیجیتال استلار
  کیف پول دیجیتالی اج

کیف پول Edge نیز از دیگر کیف پول های نرم افزاری می باشد که شما می توانید رمز ارز های زیادی را در آن ذخیره کنید. این کیف پول از رمز ارز هایی مانند بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، ریپل، بیت کوین کش، دش، ایاس و… پشتیبانی می کند. شما می توانید تمامی این رمز ارز های را به هر مقدار که خواستید به همراه دیگر رمز ارز هایی که کیف پول Edge از آن ها پشتیبانی می کند را ذخیره کنید. خوشبختانه کیف پول نرم افزاری Edge از تایید دو مرحله ای نیز پشتیبانی می کند. با فعالسازی تایید دو مرحله ای، امنیت کیف پولتان را یک پله افزایش می دهید و این موضوع سبب می شود تا بهتر بتوانید فعالیت کنید و رمز ارز هایتان را ذخیره سازی کنید. شما می توانید این کیف پول را بر روی سیستم عامل های ” ای اوس ” IOS “، ” اندروید ” Android ” نصب و استفاده کنید.

در ادامه همراه ما باشید تا با کیف پول های بیشتری برای ذخیره ارز دیجیتال استلار آشنا شوید.

 1. کیف پول نرم افزار و تحت وب Guarda

  کیف پول های ارز دیجیتال استلار
  کیف پول گواردا

کیف پول Guarda یکی از کیف پول هایی است که شما هم می توانید بر روی تمامی سیستم عامل ها و همچنین بر روی وب نیز اجرا کنید. کیف پول Guarda قابل اجرا بر روی سیستم عامل های ” Windows “، ” مک ” MAC “، ” لینوکس ” Linux “، ” اندروید ” Android “، ” ای او اس “IOS ” و همچنین ” وب ” Web ” می باشد. این کیف پول از چند ارز دیجیتال بیشتر پشتیبانی نمی کند و شما تنها قادر به ذخیره چند رمز ارز هستید. این رمز ارز ها عبارت اند از: بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم، استلار و… همچنین توکن های مختلف. خوشبختانه کیف پول Guarda ویژگی های بسیار خوبی دارد که از این ویژگی ها می توان به:

 • رابط کاربری آسان و راحت ( مبتدی ها می توانند به راحتی با این کیف پول کار های خود را انجام دهند. )
 • این کیف پول، صرافی داخلی نیز دارد و می توانید برخی از معاملات خود را داخل کیف پول انجام دهید.
 • کنترل تمامی موارد امنیتی از جمله کلید های خصوصی و… توسط کاربر
 • و موارد دیگری که باعث جذابیت این کیف پول شده است.

برخی از افراد از کار با این کیف پول راضی هستند و استفاده از این کیف پول را به افراد دیگر نیز پیشنهاد می دهند. در صورتی که شما از این کیف پول استفاده می کنید و رضایت دارید، در قسمت نظرات آن را با ما مطرح کنید.

 1. کیف پول نرم افزاری Abra

  کیف پول های ارز دیجیتال استلار
  کیف پول ابرا

این کیف پول، یکی از کیف پول های نرم افزاری است که چندان معروفیت خاصی ندارد اما کیف پول خوبی است. شما می توانید از این کیف پول در سیستم عامل های ” ویندوز ” Windows “، ” ای او اس ” IOS ” استفاده کنید. کیف پول Abra از رمز ارز هایی همانند: بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، او ام جی، استلار، نئو، ایاس و… پشتیبانی می کند. برای اینکه بهتر کیف پول ها را بشناسید، بهتر است که کمی درباره مزایا و معایب کمی اطلاعات به دست آورید. در این قسمت همراه ما باشید تا درباره مزایا و معایب این کیف پولی کمی بیشتر بدانیم.

مزایا:

 • پشتیبانی از نسخه های تلفن همراه
 • مبادلات مستقیم بانکی
 • مقابله با پرداخت هزینه های گزاف بابت ارسال پول

معایب:

 • رابط کاربری کمی سخت
 • محدودیت در استفاده سیستم های پرداخت
 • فاقد ابزار پیشرفته برای انجام معاملات

همانطور که مطالعه کردید، یکی از رمز ارزهایی که می توانید در این کیف پول به راحتی ذخیره کنید، ارز دیجیتال استلار می باشد. اگر هم اکنون دارنده این ارز هستید و به دنبال یک کیف پول برای ذخیره آن هستید، می توانید این کیف پول را در صورت تایید انتخاب کنید.

 • 6.کیف پول تحت وب stellar Term

کیف پول های استالر
معرفی بهترین کیف پولهای استالر

بنیان گذار این کیف پول اقای ایریس لی است که قبلا کارمند استلار بوده است.گفته می شود این کیف پول توسط تیم lobster (یک کیف پول موبایلی ) توسعه داده شده است .این کیف پول یک کیف پول تحت وب یا انلاین است.رابط کاربری آن بسیار راحت می باشد .به طوریکه هم برای افراد مبتدی و هم حرفه ای مناسب می باشد.با استفاده از این کیف پول کاربران می توانند از امکاناتی همچون پیگیری بازار ارزهای دیجیتال ، اطلاع از موجودی و … بهره مند شوند.امنیت این کیف پول در رده بالایی قرار دارد.stellar term به صورت کلی یک صرافی غیرمتمرکز محسوب می شود که روی شبکه استلار ایجاد شده بنابراین کاربران می توانند از آن به عنوان کیف پول نیز استفاده کنند.همانطور که پیش تر اشاره کردیم این کیف پول تحت وب می باشد .اما ورژن دسکتاپ آن نیز ارائه شده است که برای سیستم عامل هایی هم چون : ویندوز ، مک و لینوکس نیز قابل اجرا است.هرچند این کیف پول آنلاین است اما کلید خصوصی را روی دستگاه کاربر ذخیره می کند .و همین موضوع باعث شده از امنیت خوبی برخوردار شود.همانطور که می دانید در کیف پول های تحت وب امکان هک شدن به دلیل آنلاین بودن بسیار بالاست .اما این کیف پول با ذخیره کلید خصوصی کاربر روی دستگاه این امکان را عملا از بین برده است.در هر دو نسخه وب و دسک تاپ ، کلیدها هرگز به هیچ سروری ارسال نمی شوند.کیف پول stellar term با کیف پول لجر نانو اس به طور کامل سازگار است . کاربران می توانند تراکنش های بین این دوکیف پول را براحتی انجام دهند.بجز استلار از ارزهای دیجیتال دیگر نیز پشتیبانی می کند .بنابراین کاربران این کیف پول می توانند به تبادل استلار با ارزهای دیگر بپردازند.فقط افرادی که نسخه دسکتاپ را ترجیح می دهند به دانلود آن نیاز دارند.در نسخه تحت وب همواره آخرین آپدیت این کیف پول بدون نیاز به بارگیری برای کاربران ارائه می شود.اما در نسخه دسکتاپ کاربران برای دسترسی به اخرین ورژن باید از طریق وبسایت اصلی آن را دانلود نمایند.

دانلود کیف پول srellar term


اینفوگرافیک کیف پول های استلار xlm

اینفوگرافیک کیف پول های استلار xlm
اینفوگرافیک کیف پول های استلار xlm

سخن آخر کیف پول های ارز دیجیتال استلار

در این مقاله، همانطور که مطالعه کردید، با کیف پول های ارز دیجیتال استلار آشنا شدید. اینکه کدام کیف پول برای ذخیره این ارز دیجیتال بهتر است، بر عهده خودتان می باشد زیرا شما با مطالعه این مقاله می توانید کیف پول خوب را تشخیص دهید. هر چه که نیاز بود تا به انتخاب شما کمک کند را ما در این مقاله آوردیم. اگر شما هم اکنون از این کیف پول ها برای ذخیره سازی ارز دیجیتال استلار استفاده می کنید، در صورت علاقه با اعلام نظرتان می توانید به دیگر در انتخابشان کمک کنید.

ممنون از اینکه تا پایان ” بهترین کیف پول استلار ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا