اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سرمایه گذار بزرگ آمریکا نمی خواهد درگیر بیت کوین شود .

salamcrypto

سرمایه گذار برجسته آمریکایی استیو آیزمن در طول حضور اخیر خود در نظارت بلومبرگ ، که معروفاً علیه بازار مسکن ایالات متحده در آستانه سقوط آن در سال 2008 شرط بندی کرد – اشاره کرد که نمی خواهد وارد بیت کوین شود.استیون آیزمن با بیت کوین هیچ کاری نمی کند.” من از آن دور می مانم ، من آن را درک نمی کنم.”

وی در ادامه تلاش برای تعیین ارزش بیت کوین را با تلاش برای شمردن تعداد فرشتگانی که “روی سر سنجاق می رقصند” مقایسه کرد:

“نظر شخصی من این است که آنها چیزی را خریداری می کنند یا می فروشند که ارزش آن غیر مقبول است. شما می دانید ، بحث در مورد ارزش گذاری دلار-ین در ایالات متحده منطقی است ، اما وقتی در مورد بیت کوین صحبت می کنیم فکر می کنم ما در مورد چند فرشته صحبت می کنیم که دارند روی سر سنجاق می رقصند. من نمی دانم چگونه به این سوال پاسخ دهم.”

در حاشیه ماندن

استیون آیزمن علی رغم مشاهده رشد و سقوط ، سالهاست که بیت کوین را عمداً نادیده می گیرد. در سال 2018 ، آیسمان با ابراز تردید در مورد سودمندی آنها ، نظرت تردیدآمیزی در مورد ارزهای رمزپایه ارائه داد.

من هدف آن را نمی دانم … رمز ارز در واقع چه ارزشی اضافه می کند؟ هیچ کس نتوانسته است به این سئوال من پاسخ دهد ، من آن را لمس نمی کنم ، نمی دانم به چه چیزی نگاه می کنم ، علاقه ای ندارم.

بیشتر بخوانید:  Grayscale تمام XRP خود را منحل می کند.

ارزیابی سهام مهم نیست

در حالی که آیسمن احتمال افزایش ارزش برخی سهام را رد نمی کند ، او معتقد است که این فرض کاملا “منطقی” است:

تا زمانی که بانک فدرال نرخ ها را در صفر نگه دارد و پول رایگان باشد ، من فکر می کنم این بحث منطقی است. من هرگز ارزش سهام را کم در نظر نمی گیرم فقط به این دلیل که فکر می کنم ارزش آن زیاد است. در عصر اختلال ، من فکر می کنم این یک دستورالعمل برای فاجعه است.

صحبت از رونق SPAC ، سرمایه گذار مشهور اظهار داشت که شرکت های چک “کمی ترسناک” هستند ، اما او اشاره کرد که نامزد صندلی Biden’s SEC ، گری جنسلر ، می تواند رشد قارچی آنها را برطرف کند.

منبع : u.today


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا