اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

استیون کوپر، شیبا را طرح هرمی خواند

استیون کوپر، شیبا را طرح هرمی خواند

استیون کوپر، مدیرعامل شرکت Bigger Entertainment، شیبا را طرح هرمی خواند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز و بنا به سخنان استیون کوپر، مدیرعامل شرکت Bigger Entertainment، شیبا، یکی از محبوب‌ترین میم کوین‌های بازار، در حقیقت یک طرح هرمی است.

وی در رشته توییت خود، ادعا کرد که بر اثر نبود توکن‌های سوزانده شده یا هرگونه دستاورد واقعی از سوی تیم شیبا، واضح است که این پروژه بلاکچین، صرفا به عنوان یک توکن ارزان برای تشویق افراد به سرمایه گذاری در توکن‌های زیرمجموعه همچون بون، که در اکوسیستم شیبا قرار دارد، استفاده می‌شود.

کوپر، علی‌رغم دست داشتن به شکل گسترده در شیبا در گذشته، این پروژه را سال پیش رها کرد. وی علاوه بر توقف توکن سوزی شیبا، هرگونه نام مرتبط با این میم کوین را از پروفایل شبکه اجتماعی خود حذف کرد.

حال، کوپر پس از بروز اختلاف با توسعه دهندگان شیبا، ادعا می‌کند که دیگر هیچ تمایلی به فعالیت در این پروژه ندارد.

همچنین، وی گفت که در پشت برده، یک کارزار لکه‌دار کردن در جریان بوده است. وی اذعان کرد: برای ما، مقطعی حساس فرا رسیده بود تا اعتبار باقی مانده‌ی خود را حفظ کنیم. تیم پشت پرده، ما را تهدید قلمداد کرد و آشکارا به ما گفت که آن‌ها کارزار لکه‌دار کردن علیه ما راه اندازی خواهند کرد و در سطح اینترنت، ما را کلاهبردار معرفی خواهند کرد.

اظهارات تند کوپر، با وجود جنجال‌های پیرامون جامعه‌ی توسعه شیبا رخ داده است. همانطور که توسط سایت U.today پوشش داده شد، شیتوشی کوزاما، توسعه دهنده ارشد شیبا، پس از اینکه اعضای موسوم به breeds، که جهت کمک به توسعه‌ی این توکن استخدام شده بودند را از جامعه حذف کرد، با واکنش منفی مواجه شد. برخی، کوزاما را به کاهش سطح تمرکز زدایی پروژه متهم کردند. هرچند، نظرسنجی اخیرا انجام شده نشان می‌دهد که بیشتر اعضای جامعه، خواهان ادامه‌ی فعالیت کوزاما در این پروژه هستند.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا