اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نگهداری ارز های ریپل، استلار و پولکادات بیشترین اضطراب را ایجاد می‌کند

نگهداری ارز های ریپل، استلار و پولکادات بیشترین اضطراب را ایجاد می‌کند

به گزارش زوم ارز و بنا به تحقیقات انجام شده بر روی بیش از هزار نفر آمریکایی که بصورت 24 ساعت 7 روز هفته صورت گرفت، کشف شد که کدام رمز ارز ها بیشترین اضطراب را برای هولدر های خود ایجاد می‌کنند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

نتایج این تحقیق نشان می‌دهد که آمریکایی ها هرچند وقت یکبار سرمایه گذاری های خود را در زمینه ارز های دیجیتال بررسی می‌کنند و  معاملات رمزنگاری بر خواب و روابط آنها تأثیر می‌گذارند.

این نظرسنجی نشان داد که بیشترین سرمایه گذاری بر روی ارز های دیجیتال متعلق به افرادی بوده که متولد 1965 تا 1980 هستند و البته افراد جوان تر نیز علاقه مند به سرمایه گذاری بر روی ارز های دیجیتال هستند.

کوین کده

این نظرسنجی نشان داد که اکثر سرمایه گذاران، سرمایه خود را بصورت هفتگی بررسی می‌کنند و البته افراد جوان تر به احتمال زیاد این کار را بصورت روزانه انجام می‌دهند.

تقریباً 70 درصد از غیر سرمایه گذاران از کیف خوب و حتی کیفیت عالی خواب برخوردار هستند و 63 درصد از افرادی که بر روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری می‌کنند از کیف خواب مناسبی بهره مند نیستند و این نظرسنجی نشان داد بین میزان پولی که افراد در بازار ارز های دیجیتال سرمایه گذاری می‌کنند و خواب آنها رابطه ای برقرار است.

بیشتر بخوانید:  BIS پلتفرم هوشمند بازار را در بحبوحه سقوط استیبل کوین و DeFi راه اندازی می کند

بنا به این نظرسنجی، سرمایه گذاران ارز های دیجیتال بیش از سرمایه گذاران سنتی در مورد ریسک سرمایه گذاری استرس داشتند.

میزان استرس بین هولدر های هر ارز متفاوت بوده و دارندگان بیت کوین در مقایسه با دیگر دارندگان رمزنگاری کمترین اضطراب و کمترین میزان افسردگی را داشتند و هولدر های استلار و ریپل و پولکادات بیشترین احساس اضطراب و افسردگی را دارا بودند.

معاملات ارز های دیجیتال به دلیل ماهیت 24 ساعته بودن خود می‌تواند برای برخی از افراد به یک اعتیاد تبدیل شود و بر اساس تحقیقات اخیر، نوسانات بازار ها می‌تواند باعث ایجاد مشکلات روانی مثل استرس، اضطراب و افسردگی شود.

شما همراهان زوم ارز از داشتن با داشتن چه ارز هایی دچار استرس و اضطراب می‌شوید؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  CryptoSlate


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا