ارزهای دیجیتالمعرفی ارز دیجیتال

ارز سوایپ SXP چیست؟

بررسی ارز دیجیتال

ارز سوایپ SXP چیست؟، امروزه در بازار ارزهای دیجیتال رمز ارزهای بسیاری با عملکردهای متفاوت مشاهده می شود. در این مقاله تیم زوم ارز قصد دارد تا یکی از این رمز ارزها را با نام سوایپ Swipe به شما عزیزان معرفی نماید. در یک عبارت کوتاه می توان سوایپ را یک پلتفرم ارز دیجیتال معرفی نمود که با ارائه سه محصول دنیای ارزهای دیجیتال را با فیات به یکدیگر متصل می نماید. توکن بومی این پلتفرم SXP نام دارد که در ادامه به معرفی کامل آن خواهیم پرداخت.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

اگر به دنبال دریافت اطلاعاتی در ارتباط با تاریخچه، بنیانگذاران، عملکرد سوایپ، کیف پول ها و صرافی های پشتیبانی کننده رمز ارز سوایپ SXP هستید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

ارز دیجیتال سوایپ SXP چیست؟

ارز دیجیتال سوایپ SXP چیست؟
ارز دیجیتال سوایپ SXP چیست؟

همانطور که در مقدمه این مقاله خدمت شما کاربران عزیز بیان نمودیم، SXP توکن ارائه شده پلتفرم سوایپ Swipe می باشد. SXP یک ارز دیجیتال است که به عنوان یک توکن ERC-20 در بلاکچین اتریوم توسعه یافته است و برای پرداخت کارمزدهای مرتبط با محصولات مختلف اکوسیستم سوایپ Swipe استفاده می شود.

کوین کده

به عبارت دیگر می توان بیان نمود که رمز ارز سوایپ SXP برای حفظ و راه اندازی شبکه سوایپ نیز امری مهم تلقی می شود و می توان از آن برای پرداخت کارمزدهای خدمات مختلف در اکوسیستم سوایپ Swipe استفاده کرد. اول از همه، SXP برای پرداخت کارمزد تراکنش در شبکه سوایپ استفاده می شود. شایان ذکر است، 80 درصد از این کارمزد توسط قراردادهای هوشمند در شبکه سوخته یا از چرخه حذف می شود.

عرضه توکن های SXP محدود است، به این معنی که تنها حداکثر 300 میلیون توکن وجود خواهد داشت. گفته شده است که پروتکل بیش از 2 میلیون SXP ماهانه صادر می کند که برخی از این توکن ها به عنوان پاداش برای کاربرانی که به کارکرد شبکه کمک می کنند، توزیع می شود. باقیمانده عرضه به شرکت Swipe صادر می شود و برای بازپرداخت تیم و بنیانگذاران سوایپ استفاده می شود. با توجه به کاهش های برنامه ریزی شده در عرضه توکن SXP، انتظار می رود مقدار کل توکن های سوایپ موجود در طول زمان کاهش یابد تا زمانی که تنها 100 میلیون واحد باقی بماند.


نیم نگاهی به توکن سوایپ Swipe

نام اختصاری SXP
نوع ارز Token
عرضه کل 285،368،789
مقدار در گردش 193،968،789
وب سایت رسمی swipe.io

swipe.org

بلاکچین اکسپلورر etherscan.io

ethplorer.io

bscscan.com

solscan.io

پیج های ارتباط رسمی medium

twiter

سورس کد https://github.com/SwipeWallet
وایت پیپر https://swipe.io/Whitepaper.pdf
آدرس قرارداد اتریوم 0x8ce9137d39326ad0cd6491fb5cc0cba0e089b6a9

معرفی پلتفرم سوایپ Swipe

معرفی پلتفرم سوایپ Swipe
معرفی پلتفرم سوایپ Swipe

پلتفرم سوایپ Swipe پلتفرم ارائه دهنده توکن SXP است. در واقع سوایپ Swipe پلتفرمی است که با سه محصول کیف پول موبایلی Swipe، دبیت کارت Swipe و توکن سوایپ SXP پلتفرمی را بین دنیای فیات و ارزهای دیجیتال تشکیل می دهد.

کیف پول سوایپ به عنوان نقطه دسترسی اصلی به اکوسیستم Swipe عمل می کند و می تواند برای ذخیره و مدیریت طیف گسترده ای از دارایی ها از جمله رمز ارزها و ارزهای فیات استفاده شود. این کیف پول همچنین می تواند برای مدیریت دومین محصول سوایپ یعنی دبیت کارت سوایپ استفاده شود.

اکوسیستم سوایپ Swipe توسط توکن SXP تغذیه می شود که به عنوان سوخت شبکه سوایپ عمل می کند و برای پرداخت کارمزد تراکنش استفاده می شود. دارندگان توکن های SXP می توانند تخفیف های انحصاری در برنامه سوایپ دریافت کنند و این توکن می تواند برای پرداخت های فیات با دبیت کارت سوایپ استفاده شود.


بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران سوایپ Swipe

بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران سوایپ Swipe
بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران سوایپ Swipe

بنیانگذار سوایپ Joselito Lizarondo است که خیلی زود شروع به سرمایه گذاری در بیت کوین کرد. او فردی است که تجربه اساسی در راه اندازی کسب و کار دارد. لیزاروندو در حال حاضر مدیرعامل پلتفرم سوایپ Swipe می باشد. لیزاروندو به طور غیرمنتظره ای تمام توکن های خود را سوزاند. او قصد داشت ارزش SXP را برای دارندگان آن افزایش دهد تا از کمبود توکن جلوگیری شود.

این اقدام منجر به افزایش تقاضا برای توکن SXP شد. علاوه بر این، این تصمیم همچنین منجر به از بین رفتن بیش از 17 درصد از کل عرضه توکن شد. مدیرعامل بایننس به خاطر این موضوع او را در توییتر تحسین کرد.

مدیرعامل سوایپ با تیمی شامل John Khaenneth و Anecita Sotomi به عنوان اعضای اجرایی کار کرد. صرافی بایننس در حدود جولای 2020 سوایپ را با مبلغی که هنوز اعلام نشده است خریداری کرد.


بررسی عملکرد سوایپ Swipe

بررسی عملکرد سوایپ Swipe
بررسی عملکرد سوایپ Swipe

شبکه سوایپ از بلاکچین اتریوم برای نگهداری سپرده های رمزنگاری شده از طرف کاربران و اعطای مزایای مختلف به آنها استفاده می کند. با این حال، این پلتفرم یک API خارج از زنجیره را نیز اجرا می کند که امکان سازگاری با زیرساخت های پرداخت سنتی را فراهم می کند.

هر کسی که مایل به استفاده از ویژگی های سوایپ است می تواند این کار را از طریق کیف پول Swipe انجام دهد. اپلیکیشن کیف پول دیجیتال به کاربران این امکان را می دهد بیش از 30 ارز دیجیتال ارائه شده توسط سوایپ را مستقیما خریداری کنند. علاوه بر این، این کیف پول می توان برای ذخیره دارایی های رمزنگاری شده و همچنین برای تبدیل یک ارز دیجیتال به ارز دیگر استفاده شود.

در اکوسیستم سوایپ کاربران می توانند از کارت Swipe برای پرداخت استفاده کنند. در این حالت، قراردادهای هوشمند در شبکه به طور خودکار هر ارز رمزنگاری شده ذخیره شده در کیف پول را به مقدار نقدی مورد نیاز که در خرید پذیرفته می شود، تبدیل می کند. کاربران می توانند کارت خود را از طریق اپلیکیشن کیف پول مدیریت کنند و در هر زمان که بخواهند، مقدار مورد نیاز SXP را برای ارتقای کارت خود به اشتراک بگذارند.


بررسی ویژگی های منحصر به فرد سوایپ

بررسی ویژگی های منحصر به فرد سوایپ
بررسی ویژگی های منحصر به فرد سوایپ

در این قسمت از مقاله قصد داریم تا به معرفی چند نمونه از ویژگی های سوایپ Swipe بپردازیم:

  1. سوایپ از طریق اپلیکیشن موبایل و دبیت کارت کاربر پسند، به کاربران اجازه می دهد تا کنترل کامل ارزهای دیجیتال خود را داشته باشند.
  2. یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد سوایپ قابلیت استفاده از پلتفرم آن است. این شبکه به کاربران با سطوح مختلف تجربه امکان دسترسی به آن را می دهد. این کار خرج کردن ارزهای دیجیتال را با استفاده از کارت ویزا سوایپ یا ذخیره و مدیریت ارزهای دیجیتال در اپلیکیشن کیف پول آن را برای کاربران بسیار ساده می کند.
  3. علاوه بر مواردی که گفتیم، سوایپ تبدیل رمز ارزها به فیات را برای کاربران ساده می کند که می توانند با دبیت کارت سوایپ خود آن ها را خرج کنند.
  4. سوایپ از درآمدهایی که از کارمزد مبادله و تراکنش ایجاد می کند برای حمایت از رشد اکوسیستم و گسترش آن استفاده می نماید.

معرفی کیف پول سوایپ Swipe Wallet

معرفی کیف پول سوایپ Swipe Wallet
معرفی کیف پول سوایپ Swipe Wallet

کیف پول سوایپ Swipe مرکز اصلی دسترسی به اکوسیستم محصولات سوایپ است. این کیف پول از سپرده گذاری، ذخیره و برداشت ارزهای فیات، استیبل کوین و سایر ارزهای دیجیتال پشتیبانی می کند. کیف پول سوایپ همچنین داده های زنده بازار را برای ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده ارائه می دهد. کاربران می توانند به راحتی به داده های قیمت و حجم ارزهای دیجیتالی که در اختیار دارند دسترسی داشته باشند.

کیف پول سوایپ به کاربران امکان می دهد ارزهای دیجیتال را با ارزهای فیات، استیبل کوین یا سایر ارزهای پشتیبانی شده خریداری کنند و یا بفروشند. همچنین کاربران می توانند رمز ارزهای پشتیبانی شده را با حساب های بانکی مرتبط و کارت های اعتباری یا دبیت کارت خریداری کنند.


معرفی دبیت کارت سوایپ

معرفی دبیت کارت سوایپ
معرفی دبیت کارت سوایپ

دبیت کارت ویزا سوایپ با دو گزینه Swipe Saffron و Swipe Slate ارائه می شود. کارت Saffron Swipe نیازی به استیک SXP ندارد و محدودیت هزینه کمتری دارد، اما شامل 1 درصد بازگشت نقدی به بیت کوین است. کارت Swipe Slate با محدودیت های بالاتر و 4 درصد بازگشت نقدی به بیت کوین است.

کارت Swipe Visa را می توان مستقیما در اپلیکیشن تلفن همراه مدیریت کرد. هنگامی که کاربر کارت را سفارش داد، ممکن است کارت را در کیف پول فعال کرده و وضعیت آن را پیگیری کند. کاربران می توانند با ضربه زدن بر روی کارت یا تراکنش های مربوطه، شماره کارت و تاریخچه خود را مشاهده کنند.

این کارت شامل گزینه های امنیتی از جمله مسدود کردن یا باز کردن کارت، ارتقای کارت، مشاهده شماره های پین برای دسترسی به دستگاه خودپرداز و مشاهده شماره های کارت از طریق احراز هویت درون برنامه ای است. از کیف پول سوایپ برای تبدیل ارزهای فیات در کارت استفاده می شود. سپس کارت به موجودی منبع مالی خود از کیف پول سوایپ وصل می شود و تبدیل ارز دیجیتال به ارز فیات را فعال می کند.


بررسی روند قیمت ارز دیجیتال سوایپ Swipe

ارز دیجیتال سوایپ Swipe در تاریخ 28 آگوست 2019 به بازار ارز های دیجیتال عرضه شده است و در زمان عرضه شدن با قیمت 0.2328 دلار خرید و فروش می‌شد، ارز سوایپ Swipe در ابتدا روند صعودی داشته است رمز ارز سوایپ Swipe در آخرین روز سال 2019 با سطح قیمت 1.1908 دلار معامله می‌شد و در سال 2020 سال سبزی را گذرانده است و حدودا همیشه در رند صعودی بوده است.

رمز ارز سوایپ Swipe در سال 2020 به نسبت سال 2019 میزانی کاهش قیمت داشته است و در آخرین روز سال 2020 با سطح قیمت 0.7416 دلار به سال 2021 وارد شده است ولی در اوایل سال 2021 کاهش قیمتی را که به نسبت سال قبل داشته است را جبران کرده و وارد روند صعودی مناسبی شده است.

ارز دیجیتال سوایپ Swipe در روز پایانی سال 2021 با میزانی کاهش قیمت نسبت به کل سال با سطح قیمت 2.0337 دلار یه خرید و فروش می‌رسید، و در حال حاضر از اوایل سال 2022 روندی نسبتا نزولی داشته است.

شما می‌توانید روند قیمتی کامل ارز دیجیتال سوایپ Swipe را در تصویر زیر مشاهده کرده و مورد بررسی قرار دهید.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال سوایپ Swipe
بررسی روند قیمت ارز دیجیتال سوایپ Swipe

خرید و فروش ارز دیجیتال سوایپ SXP

خرید و فروش ارز دیجیتال سوایپ SXP
خرید و فروش ارز دیجیتال سوایپ SXP

برای خرید و فروش ارز دیجیتال سوایپ Swipe شما باید در ابتدا در یکی از صرافی های پشتیبان کننده ی این رمز ارز ثبت نام و احراز هویت انجام داده و بعد برای خرید و فروش ارز دیجیتال سوایپ Swipe اقدام کنید. امروزه صرافی های زیادی در دنیای رمز ارز ها فعالیت میکنند و فهمیدن اینکه کدام صرافی متناسب با نیاز ها و کاربرد های شما است تا حدودی سخت شده است ولی نگران نباشید ما در انتخاب صرافی مناسب به شما کمک می‌کنیم و راهنمایی های لازم را به شما می‌کنیم.

متاسفانه به دلیل تحریم هایی که متوجه کشور عزیز ما است ما ایرانی ها نمی‌توانیم به صورت مستقیم پول ریالی خود را در صرافی های انلاین خارجی تبدیل به ارز سوایپ Swipe یا دیگر رمز ارز ها کنیم، اما اصلا نگران نباشید زیرا این مشکل دارای راه حل است ما می‌توانیم در ابتدا در صرافی های داخلی ریال خود را به یکی از استیبل کوین ها مانند تتر تبدیل کنیم و بعد با استفاده از تتر در صرافی های خارجی تتر را تبدیل به ارز دیجیتال مورد نظر کنیم.

در ادامه نیز شما می‌توانید با همین روش رمز ارز سوایپ Swipe خود را در صرافی های پشتیبان کننده ی این رمز ارز به فروش برسانید و ارز های خود را تبدیل به تتر کرده و برای تبدیل تتر به ریال در صرافی های داخلی این مبادله را انجام دهید. در ادامه برای مشاهده ی لیست صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سوایپ Swipe با ما همراه باشید.


صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سوایپ Swipe

صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سوایپ Swipe
صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سوایپ Swipe

در قسمت قبل ما روش خرید و فروش ارز سوایپ Swipe را به شما کاربران عزیز زوم ارزی آموزش دادیم حال در این قسمت به معرفی صرافی های پشتیبان کننده ی ارز سوایپ Swipe می‌پردازیم. این نکته را فراموش نکنید در هنگام بررسی صرافی مورد نظر، امنیت آن صرافی را بطور دقیق بررسی کنید.

صرافی های پشیتبان کننده ی رمز ارز سوایپ Swipe عبارتند از:

ارز سوایپ Swipe توسط صرافی های بیشتری پشتیبانی می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به سایت کوین مارکت کپ و سرچ رمز ارز سوایپ Swipe در قسمت Market لیست کامل صرافی های پشتیبانی کننده ی این رمز ارز را مشاهده کنید.

اگر درباره ی ثبت نام و احراز هویت صرافی های پشتیبان کننده ی ارز سوایپ Swipe نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید می‌توانید با مراجعه به سایت زوم ارز و سرچ نام صرافی مورد نظر به مقاله ی اختصاصی صرافی مراجعه کنید در مقاله ی اختصاصی صرافی ها مراحل آموزش ثبت نام، احراز هویت، ترید، متصل کردن کیف پول و … را به همراه تصاویر گام به گام مراحل مشاهده نمایید. اگر سوالی در مورد صرافی و یا ثبت نام و … داشتید می‌توانید در قسمت کامنت از ما بپرسید ما به تمامی سوالات شما پاسخ می‌دهیم.


کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سوایپ Swipe

کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سوایپ Swipe
کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سوایپ Swipe

بعد از انتخاب صرافی مناسب و خرید و فروش ارز سوایپ Swipe نوبت به نگهداری و ذخیره ی رمز ارز هایتان می‌رسد. حال شما باید کیف پول دیجیتالی را که از این ارز پشتیبانی می‌کند را نصب کرده و ارز های خود را در آن ذخیره کنید، ما در این قسمت به شما کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سوایپ Swipe را معرفی می‌کنیم با ما همراه باشید.

امروزه تعداد کیف پول های نرم افزاری بسیار زیاد شده است و این تنوع باعث سردرگمی کاربران برای انتخاب کیف پول مناسب شده است این نکته را در نظر داشته باشید در هنگام بررسی کیف پول مورد نظر توجهی ویژه به امنیت آن داشته باشید.

کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال سوایپ Swipe عبارتند از:

  • کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal: کیف پول سیف پل یکی از معروف ترین کیف پول های ارز دیجیتال است که از ارز دیجیتال سوایپ Swipe پشتیبانی می‌کند. کیف پول سیف پل از سیستم عامل های اندروید و ios پشتیبانی می‌کند.
  • کیف پول سخت افزاری لجر Ledger: کیف پول سخت افزاری لجر دارای دو مدل لجر نانو ایکس و لجر نانو اس است. کیف پول سخت افزاری لجر از امنیت مناسبی برخوردار است

بررسی آینده ارز دیجیتال سوایپ SXP

بررسی آینده ارز دیجیتال سوایپ SXP
بررسی آینده ارز دیجیتال سوایپ SXP

با توجه به مواردی که در این مقاله ذکر شد پروتکل سوایپ Swipe پروژه ای است که به طور موثر برای کمک به افراد و سازمان ها آغاز شده است. همچنین هدف آن حل چالش های صرافی های بین المللی و ترید است. تیم پلتفرم سوایپ در حال آماده شدن برای ورود به دنیای دیفای DeFi است.

با این وجود می توان نتیجه گرفت هر چه سوایپ بتواند در راستای رشد و توسعه پلتفرم حرکت نماید، می توان آینده خوبی را برای آن در نظر گرفت. اما بهتر است قبل از سرمایه گذاری در بستر این ارز دیجیتال تمامی عوامل تاثیرگذار بر قیمت این رمز ارز همچون اخبار ارز دیجیتال و … را به طور کامل بررسی نمایید.


اینفوگرافیک ارز دیجیتال سوایپ SXP

اینفوگرافیک ارز دیجیتال سوایپ SXP
اینفوگرافیک ارز دیجیتال سوایپ SXP

کلام پایانی درباره ی ارز سوایپ SXP چیست؟

با خواندن این مقاله شما می توانید با رمز ارز SXP که توکن ارائه شده پلتفرم سوایپ Swipe می باشد، آشنا شوید. SXP یک توکن ERC-20 است و برای پرداخت کارمزدهای مرتبط با محصولات مختلف اکوسیستم سوایپ Swipe استفاده می شود. Swipe پلتفرمی است که با سه محصول کیف پول موبایلی Swipe، دبیت کارت Swipe و توکن سوایپ SXP پلتفرمی را بین دنیای فیات و ارزهای دیجیتال تشکیل می دهد.

به طور کلی کاربرانی که قصد خرید و فروش رمز ارز سوایپ را دارند می توانند از صرافی هایی همچون بایننس، هیوبی، یونی سواپ و … استفاده نمایند. همچنین کیف پول سخت افزاری لجر و کیف پول نرم افزاری سیف پل می تواند برای ذخیره سازی رمز ارز سوایپ SXP مورد استفاده قرار گیرد. امیدواریم که با پایان این مقاله اطلاعات کافی در ارتباط با رمز ارز سوایپ SXP را دریافت کرده باشید.

ممنون از اینکه تا پایان مقاله “ارز سوایپ SXP چیست؟” همراه ما بودید.

 

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

اسکوئر انیکس به دنبال ایجاد توکن و سرمایه گذاری در وب3

اسکوئر انیکس به دنبال ایجاد توکن و سرمایه گذاری در وب3

طولانی‌ترین روند خرسی پرچمدار بازار از سال 2015 ثبت شد

طولانی‌ترین روند خرسی پرچمدار بازار از سال 2015 ثبت شد

اعتبارسنج برجسته خواهان چین کاملا جدید جهت جایگزینی ترا است

اعتبارسنج برجسته خواهان چین کاملا جدید جهت جایگزینی ترا است

بوترین: ترا باید از هولدرهای کوچک محافظت کند، نه نهنگ‌ها

بوترین: ترا باید از هولدرهای کوچک محافظت کند، نه نهنگ‌ها

قانون‌گذار بانکداری آفریقا: ممنوعیت بیت کوین برقرار است

قانون‌گذار بانکداری آفریقا: ممنوعیت بیت کوین برقرار است

بنکمن-فراید، رییس FTX: ترا به اندازه‌ی ترانوس بد نبود

بنکمن-فراید، رییس FTX: ترا به اندازه‌ی ترانوس بد نبود

بیشتر بخوانید:  ارز کاوا KAVA چیست؟

8 دیدگاه

    1. آینده ی قیمت ارز های دیجیتال را نمیشه به صورت قطعی تشخیص داد ولی با تحلیل می‌شود به صورت کوتاه مدت نزدیک ترین قیمت ارز را پیشبینی کرد برای دریافت پاسخ سوالتان قسمت آینده ی ارز دیجیتال را در مقاله مطالعه کنید

    1. آینده ی قیمت ارز های دیجیتال را نمیشه به صورت قطعی تشخیص داد ولی با تحلیل می‌شود به صورت کوتاه مدت نزدیک ترین قیمت ارز را پیشبینی کرد برای دریافت پاسخ سوالتان قسمت آینده ی ارز دیجیتال را در مقاله مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا