اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

به روزرسانی بزرگ SysCoin در مسیر اجرا شدن

به روزرسانی بزرگ SysCoin در مسیر اجرا شدن

به گزارش زوم ارز، اکوسیستم هیببریدی منحصر به فرد Syscoin فعال شدن قرارداد های هوشمند خود را در بلاک 1317500 در 6 دسامبر 2021 را تأیید کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به اعلام رسمی تیم سیس کوین، پلتفرم قرارداد های هوشمند آنها یعنی NEVM به تازگی کار خود آغاز کرده و راه اندازی شده است.

بدین ترتیب، زنجیره ماژولار سیس کوین، اکنون مزایای امنیت بیت کوین و عملکرد و انعطاف پذیری اتریوم را ادغام کرده و مرحله اول به روزرسانی قرارداد های هوشمند سیس کوین یعنی فاز یک آن در حال حاضر قادر به پشتیبانی از آخرین پیشرفت پروتکل های لایه 2 است.

کوین کده

با سازگار کامل NEVM با سیس کوین، اعتبارسنج ها می‌توانند به راحتی برنامه غیرمتمرکز  (dApp) شبکه اتریوم را بر روی آن نصب کنند و این برنامه ها از نظر اقتصادی به صرفه و کارآمد هستند.

جادی سیدهو توسعه دهنده اصلی سیس کوین بر اهمیت حیاتی این نسخه برای کل حوزه تمرکززدایی تأکید کرد و گفت:
سیس کوین از بهترین ویژگی های دو رمز ارز برتر یعنی بیت کوین و اتریوم استفاده می‌کند و از این روز سیس کوین امنیت ارائه شده از سوی بیت کوین را با حفظ قابلیت برنامه ریزی اتریوم فراهم می‌کند و برنامه های کاربردی مقیاس پذیر از طریق ZKP بر روی این سیستم نصب می‌شوند که مدل هزینه غیرمتمرکز پیشنهادی ما را در مورد هزینه گس اتریوم معرفی می‌کند.

بیشتر بخوانید:  آیا اولین صندوق ETF اتریوم در آمریکا راه اندازی خواهد شد؟

سیس کوین به الگوریتم green proof-of-work پایبند است و فقط از منابعی استفاده می‌کند که قبلاً برای عملیات استخراج بیت کوین استفاده شدند.

هم اکنون سیس کوین در سطح قیمت 0.62 دلار قرار دارد و افزایش قیمت 6.5 درصدی را طی شبانه روز اخیر تجربه کرده است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا