اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

صحبت های ایلان ماسک و مایکل بری

ایلان ماسک می‌گوید  فعالیت کلاهبرداران در بازار ارز های دیجیتال باید کمتر شود در  حالی مایکل بری در مورد بیت کوین و بانک های مرکزی صحبت می‌کنند.
ایلان ماسک مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس با ارسال توییتی جدید به شخصیت خود وفادار ماند و نشان داد که به شایعات تحقیق و بازرسی سازمان بورس آمریکا اهمیتی نمی‌دهد وی با ارسال توییت هایی در مورد ارز های دیجیتال اعصاب کل جامعه کریپتو را به هم می‌ریزد.
دومین مرد ثروتمند جهان می‌گوید که کلاهبرداران و ارز های دیجیتال باید یک اتاق بگیرند که منظور از این کنایه این است که باید جلوی فعالیت واضح و گسترده کلاهبرداران حوزه ارز دیجیتال گرفته شود.
در حالی که برخی کاربران در توییتر ادعا می‌کنند که ماسک احتمالاً دوج کوین های خود را از دست داده است، اما مدیرعامل مدیرعامل تسلا می‌گوید که این افراد ربات های ساخته ی کلاهبرداران هستند.یکی از تاجران ارز دیجیتال به شوخی می‌گوید که ربات ها به جایی رسیده اند که با یکدیگر تعامل داشته باشند:
“ربات های کلاهبرداری حالا اکانت مردم را از آنها می‌گیرند و با یکدیگر تعامل ایجاد می‌کنند.”
گفته های اولیه ماسک مربوط به دردسر وی با ربات های توییتری بود. در جولای 2018، او توجه دنبال کنندگان خود را به ربات های کلاهبرداری اتریوم جلب کرد:
” می‌خواهم بدانم که چه کسی ربات های کلاهبرداری اتریوم را می‌سازد.”
در ژوئن سال قبل، اکانت توییتری ایلان ماسک، بیل گیتس و بسیاری از کاربران برجسته توسط هکر ها برای تبلیغ یک اسکم بیت کوین ربوده شد.
در همین حال، سرمایه گذار مشهور آمریکایی یعنی مایکل بری اخیراً اظهار داشت که ریسک سرمایه گذاری در بیت کوین از مزایای آن بیشتر است.
وی در توییتی نوشت:
بیت کوین یک حباب سوداگرانه است و علی‌رغم آنکه اکثر طرفداران در ادعای خود نسبت به این موضوع که بیت کوین در مقطع مناسبی از تاریخ قرار دارد صحیح هستند اما همین الان هم ریسک بیشتری نسبت به فرصت ها وجود دارد. اگر نمی‌دانید که چقدر اهرم فشار برای تغییر قیمت آن وجود دارد، احتمالاً دانش کافی برای ورود به این بازار را ندارید.
به گفته وی سوال اصلی پیش روی بیت کوین این است که آیا واقعاً بانک های مرکزی از بیت کوین استقبال خواهند کرد.
منبع: U.Today

بیشتر بخوانید:  جابجایی 193 میلیون ریپل

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا