تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه | تحلیل بیت کوین در تاریخ 08-01-99

salamcrypto

در مطلب تحلیل بیت کوین در تاریخ 08-01-99 می خواهیم تحلیل تکنیکال بیت کوین در تایم فریم روزانه را انجام دهیم . ما توسط 9 اندیکاتور تحلیل رمز ارز بیت کوین را انجام دادیم . شایان ذکر است که در این پست هیچ سیگنالی جهت خرید یا فروش داده نمی شود . و شما کاربر عزیز با قرار دادن کنار هم این تحلیل ها تصمیم به خرید یا فروش بگیرید.


تحلیل تکنیکال بیت کوین در تاریخ 08-01-99

در عکس شاخص مشخص است که بیت کوین هنور از روند نزولی بلند مدت خارج نشده است. و با برخورد به آن روند بازار ، روند ریزشی به خود گرفت.

همچنین می توانید با کلیک بر روی تحلیل تکنیکال تمامی تحلیل های تکنیکال را مشاهده کنید.

در عکس زیر همانطور که مشاهده می کنید پس از یک روند ریزشی شدید ، یک روند صعودی کوتاه مدت را شروع کرده است و در حال حاضر نمودار با خط فیبوناچی 6642 درگیر است. و در صورت شکست خط فیبو و خط روند باری دیگر بازار ریزشی خواهد بود.

در تحلیل زیر هنوز روند صعودی کشیده شده برای اندیکاتور RSI شکسته نشده،پس نشان دهنده بازار صعودی است.و اندیکاتور MACD حدود 6 روز پیش سیگنال خرید ارائه داده است. همچنین اندیکاتور ma هنوز روند نزولی خود را تغییر نداده است و با نمودار برخوردی نداشته است .

RASI-MACD - تحلیل بیت کوین در تاریخ 08-01-99

بر اساس اندیکاتور stochastic بیت کوین یک روند صعودی را شروع کرده و در حال پیمودن روند صعودی است.

stoch + تحلیل بیت کوین در تاریخ 08-01-99

در تحلیل زیر اندیکاتور Momentum نشان می دهد نمودار در روندی صعودی البته با رسم خط روند در اندیکاتور متوجه می شوید که نمودار درگیر آن خط روند است.همچنین MFI نشان می دهد که نقدینگی در بازار در حال افزایش است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 8 اسفند 99 | اهمیت سطح 45000 دلار !

MFI-MOM

در تحلیل زیر اندیکاتور ADX and DI نشان می دهد که روند صعودی خیلی قدرتمند نیست. و همچنین هنوز در DI ها هیچ سیگنالی را جهت خرید مشاهده نمی کنید. و مورد بسیار مهمی که در اندیکاتور ویلیام درصد R مشاهده می کنید. نمودار بیت کوین قصد دارد یک سقف بسازد. و احتمالا بعد از ساخت سقف نمودار ریزشی می شود.

ADx-DI-R


نتیجه گیری تحلیل تکنیکال رمز ارز بیت کوین در تاریخ 08-01-99

بر اساس نمودار های رسم شده ، می توان گفت برای خرید بیت کوین باید کمی صبر کرد تا معلوم شود سقفی که در اندیکاتور ویلیام دیده شده، چه زمانی شکل می گیرد، و همچنین ببینیم با خط 6642 فیبو چه بر خوردی دارد. آیا خط 6642 می تواند از بیت کوین حمایت خوبی داشته باشد و آیا خط روند را می شکند یا خیر؟
پس پیشنهاد بنده این است که برای ورود به بازار بیت کوین کمی صبر کنید و با تحلیل های آتی ما همراه باشید.

” ممنون که تا پایان تحلیل بیت کوین در تاریخ 08-01-99 با ما همراه بودید “


بیشتر بخوانید:

عاطفه قاضی حصاری

دکتری معماری کامپیوتر | مولف کتاب آموزش و پرورش | مدرس دانشگاه | محقق و پژوهشگر در زمینه های ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا