تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال آلت کوین ها امروز 11 اسفند 99

salamcrypto

تحلیل تکنیکال آلت کوین ها امروز 11 اسفند 99  ، با سلام خدمت  همراهان همیشگی زوم ارز و علاقه مندان به بازار ارزهای دیجیتال  ، با تحلیل تکنیکال تعدادی از آلت کوین های محبوب در خدمت شما هستیم . ارزهای دیجیتالی که در ادامه بررسی خواهیم کرد ، همگی جزو 10 ارز برتر سایت coinmarketcap هستند و می توانند گزینه های مناسبی برای سرمایه گذاری بلندمدت باشند . شایان ذکر است که رهبر اصلی بازار ارزهای دیجیتال ، بیت کوین است و در صورتی که بیت کوین ریزش قیمت داشته باشد ، قطعا روی رشد این آلت کوین ها نیز تاثیر گذار خواهد بود .

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال کاردانو (ADA)

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال کاردانو (ADA)
تحلیل کاردانو 99.12.11

با ریزش قیمت بیت کوین در شب گذشته ، کاردانو جزو آلت کوین هایی بود که تا حد زیادی سطح قیمتی خود را حفظ کرد و در حال حاضر با قیمت 1.26 دلار در حال معامله شدن است ، اگر بتواند بر خط روند نزولی غلبه کند ، احتمال رشد تا 1.32 دلار و بعد 1.4 و 1.49 دلار وجود دارد ، به هر حال کاردانو یک رویداد به شدت مهم در اوایل ماه مارچ دارد ، بنابراین باز هم جای رشد دارد و احتمال اینکه در میان مدت تا 2 دلار هم صعود کند وجود دارد و اصلا دور از ذهن نیست . 1.24 و 1.15 سطوح حمایتی به شدت مهم کاردانو هستند ، در صورتی که تا این سطوح ریزش داشت ، توصیه من خرید و سرمایه گذاری بلندمدت است .


تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال  لینک (LINK)

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال  لینک (LINK)
تحلیل چین لینک 99.12.11

چین لینک شب گذشته ، با ریزش قیمت بیت کوین تا محدوده 22.8 دلار ریزش قیمت داشت و با رسیدن به این محدوده با فشار خرید شدیدی روبه رو شد و در زمان نگارش این نوشته با قیمت 26 دلار درحال معامله شدن است . بنابراین در ریزش قیمت های بازار نباید ترسید ، چرا که هر کدام از این کاهش قیمت ها ، فرصت مناسبی برای ورود و خرید پله ای است . محدوده 26.7-26.9 دلار ، اولین محدوده مقاومتی به شدت مهم لینک است که اگر بتواند بر آن غلبه کند ، احتمال رشد تا 28.2 دلار و 28.9 دلار وجود دارد . اگر بازار همچنان صعودی باشد ، دیدن سطح 30 دلار هم برای روزهای آتی دور از ذهن نیست . مهم ترین محدوده های حمایتی این ارز نیز 24.5 دلار است .

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 20 آذر 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال دات (DOT)

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال دات (DOT)
تحلیل پولکادات 99.12.11

ارز دیجیتال دات دقیقا با برخورد به خط میانی کانال صعودی ، حمایت شد ، دقیقا اینجا است که اهمیت خطوط روند و کانال ها مشخص می شود . در صورتی که دات بالای 34.4 دلار باقی بماند ، 35.3 دلار و 37 دلار اهداف بعدی خواهد بود . محدوده های حمایتی نیز 32.2 و 31 دلار است، اگر دات بازهم تا این سطوح ریزش داشت ، خرید پله ای و ورود مجدد به بازار ، کاری عقلانی است . به هر حال ارز دیجیتال دات پروژه ای به شدت معتبر دارد و یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری بلند مدت است .


تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB)

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB)
تحلیل بایننس کوسن 99.12.11

بایننس کوین بالاخره از روند نزولی خارج شده و با شکست خط روند نزولی ، به نوعی سیگنال خرید داده است ، در صورتی که BNB بتواند قیمت را بالای خط روند نزولی تثبیت کند ، هدف بعدی 250 دلار است ، در صورتی که بتواند  بر مقاومت 250 دلار غلبه کند ، احتمال رشد تا 275 دلار وجود دارد ، اگر بیت کوین ریزش قیمت نداشته باشد ، احتمال اینکه بایننس کوین به رشد قیمت خود ادامه دهد ، وجود دارد . 220 و 190 دلار ، محدوده های حمایتی به شدت مهمی برای این ارز هستند .

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل تکنیکال آلت کوین ها امروز 11 اسفند 99  ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

 

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

‫3 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا