تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال آلت کوین ها 29 بهمن 99

salamcrypto

تحلیل تکنیکال آلت کوین ها 29 بهمن 99 ، در کنار بیت کوین ، آلت کوین های زیادی هستند که هنوز به قیمت واقعی خود نرسیدند و پتانسیل رشد بالایی دارند . در این مقاله قصد داریم که به بررسی کامل نمودار قیمتی این ارز ها بپردازیم . قبل از هر چیز شایان ذکر است که اگر قصد سرمایه گذاری یا خرید و فروش یک ارز دیجیتال را دارید حتما رتبه ی آن را در سایت coinmarketcap چک کرده و همچنین به حجم معاملات آن توجه کنید . ارزهایی که در ادامه بررسی می شوند ، همگی جزو ده ارز برتر سایت coinmarketcap هستند .

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال LINK ( چین لینک )

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال LINK ( چین لینک )
تحلیل چین لینک 99.11.29

چین لینک روز گذشته با از دست دادن ، حمایت خط روند صعودی ، تا 29.9 دلار ریزش قیمت داشت . اما در این محدوده خیلی خوب حمایت شد و اکنون با قیمت 31.8 دلار در حال معامله شدن است . اولین سطح مقاومتی که سر راه لینک قرار دارد 32.3 دلار است ، اگر این مقاومت هم شکسته شود احتمال رشد تا 34 دلار هم وجود دارد . البته اگر بیت کوین هم ریزش قیمت داشته باشد ، قطعا روی لینک هم تاثیر گذار خواهد بود . سطوح حمایتی 29 و 28 دلار است . در صورتی که لینک دوباره این به این قیمت ها برسد ، محدوده ی بسیار خوبی برای خرید مجدد و ورود به بازار است .


تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ADA ( کاردانو )

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ADA ( کاردانو )
تحلیل کاردانو 99.11.29

روز گذشته کاردانو تا محدوده 0.822 دلار ریزش داشت اما با توجه به حمایتی که در این ناحیه داشت خیلی خوب حمایت شد و در این لحظه با قیمت 0.85 دلار در حال معامله شدن است . کاردانو همچنان درگیر یک الگوی مثلث است ، نحوه خروج کاردانو از این مثلث از اهمیت بالایی برخوردار است ، شاخص RSI نیز همچنان پایین خط روند نزولی قرار  دارد ، در صورتی که این روند نزولی شکسته شود ، به نوعی سیگنال خرید کوتاه مدت است . همچنین شکسته شدن خط روند نزولی مثلث می تواند نوید بخش رشد بیشتر در کاردانو باشد . در صورت شکسته شدن این خط ، احتمال رشد تا 0.9 دلار هم وجود دارد .

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 20 شهریور 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال BNB ( بایننس کوین )

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال BNB ( بایننس کوین )
تحلیل بایننس کوین 99.11.29

بایننس کوین ، بعد از رشدی که داشت کاملا در یک روند خنثی قرار دارد ، در صورتی که مقاومت 133.6 دلار شکسته شود ، احتمال رشد تا 140 و بعد 147 دلار وجود دارد . سطوح حمایتی نیز ابتدا 126 و بعد 113 دلار است . با توجه به اینکه خط روند نزولی شاخص RSI شکسته شده است ، می تواند به نوعی سیگنال خرید باشد . بنابراین احتمال ادامه روند صعودی کوتاه مدت در بایننس کوین وجود دارد .


تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال DOT ( پولکادات )

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال DOT ( پولکادات )
تحلیل پولکادات 99.11.29

ارز دیجیتال دات ، اگر بالای خط روند صعودی خود تثبیت شود ،احتمال رشد تا 32.500 دلار را دارد ، در غیر این صورت ممکن است تا 29  دلار و بعد 26 دلار کاهش قیمت داشته باشد . در صورتی که سطح مقاومتی 32.500 دلار شکسته شود ، احتمال رشد تا 41 دلار هم وجود دارد . میانگین متحرک باند بولینگر سطح حمایت قوی ای را در 28.5 تشکیل داده است .

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل تکنیکال آلت کوین ها 29 بهمن 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fNLeX


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا