تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال آلت کوین ها امروز 3 اسفند 99

salamcrypto

با سلام و ارز ادب خدمت همراهان زوم ارز . امروز با تحلیل تکنیکال تعدادی از آلت کوین ها در خدمت شما هستیم ،قبل از شروع تحلیل ، لازم به ذکر است که رهبر اصلی بازار ارزهای دیجیتال ، بیت کوین است و اگر بیت کوین ریزش قیمت داشته باشد روی روند قیمتی اکثر آلت کوین ها نیز تاثیر گذار خواهد بود . نکته ای دیگر که هر معامله گری باید آن را بداند این است که اگر قصد معامله کردن روی یک آلت کوین را دارید ، حتما از معتبر بودن آن پروژه اطمینان حاصل کنید ، برای  مثال می توانید رتبه آن را درسایت coinmarketcap چک کنید یا حجم معاملات آن را بررسی کنید . در ادامه این مقاله با بررسی تعدادی از  آلت کوین ها در خدمت شما هستیم که همگی جزو 10 ارز برتر سایت coinmarketcap هستند . با ما همراه باشید .

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال چین لینک ( LINK )

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال چین لینک ( LINK )
تحلیل چین لینک 99.12.3

ارز دیجیتال لینک نسبت به بقیه آلت کوین هایی که در ادامه بررسی می شود ، رشد چندانی نداشت ، بنابراین می تواند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری باشد . در صورتی که لینک بالای خط روند صعودی باقی بماند احتمال رشد تا 34 دلار و بعد 34.6 دلار دارد . در صورتی که بتواند با قدرت بر مقاومت 34.6 دلار غلبه کند ، تا رسیدن به 35.8 دلار راه سختی در پیش ندارد . اگر لینک کاهش قیمت داشته باشد ، اولین سطح حمایتی 33.2 دلار است که همان محدوده خط روند صعودی است ، اگر این سطح پشتیبانی از دست برود ، احتمال ریزش قیمت تا 32.3 دلار وجود دارد . در صورتی که لینک تا این نواحی کاهش قیمت داشت ، در خرید لینک تردید نکنید .ارز دیجیتال لینک رتبه 9 را در سایت coinmarketcap به خود اختصاص داده و تقریبا برابر با 2 میلیارد و 800 میلیون دلار ، حجم معاملات دارد .


تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال کاردانو ( ADA )

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال کاردانو ( ADA )
تحلیل کاردانو 99.12.3

ارز دیجیتال کاردانو جزو آلت کوین هایی است که رشد فوق العاده ای در ماه اخیر تجربه کرد و روز گذشته موفق به ثبت اوج قیمت جدید شد . در حال حاضر کاردانو با قیمت 1.12 دلار در حال معامله شدن است و اولین مقاومتی که سر راه خود دارد ، 1.15 دلار است .در صورت شکسته شدن این سطح مقاومتی ، تارگت بعدی 1.21 دلار خواهد بود . اگر کاردانو وارد روند اصلاحی بشود ، اولین سطح پشتیبانی که از اهمیت بالایی برخوردار است ، محدوده 1 دلار است که هم خط فیبوناچی است و هم خط روند صعودی است ، بنابراین در صورتی که بازاری نزولی را پیش رو داشتیم ، قطعا سطح 1 دلار می تواند نقطه مناسبی برای خرید مجدد و ورود به بازار باشد . اگر حمایت 1 دلار از دست برود ، احتمال ریزش قیمت تا 0.86 دلار وجود دارد .

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 10 مرداد 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum در تایم فریم روزانه

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بایننس کوین ( BNB )

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بایننس کوین ( BNB )
تحلیل بایننس کوین 99.12.3

BNB یا همان بایننس کوین ، رشد فوق العاده  ای را در هفته گذشته تجربه کرد و در این لحظه با قیمت 272 دلار در حال معامله شدن است . این ارز برای ادامه روند صعودی ابتدا باید بر مقاومت 275 دلار غلبه کند ، در صورتی که موفق شود بر این سطح مقاومتی غلبه کند ، احتمالا تا 305 دلار رشد خواهد داشت . اگر خط روند نزولی شاخص CCI به سمت بالا شکسته شود، به نوعی سیگنال خرید است . همچنین اگر کندل 4 ساعت ، خط روند نزولی نمودار قیمت را نیز شکست دهد و بالای آن بسته شود ، احتمال ادامه رشد هرچند کم ، قوت می گیرد .


تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال دات ( DOT )

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال دات ( DOT )
تحلیل پولکادات 99.12.3

ارز دیجیتال پولکادات موفق شد اوج قیمت جدیدی را در محدوده 42 دلار ثبت کند و در این لحظه با قیمت 39 دلار در حال معامله شدن است . در صورتی که قیمت دات بالای محدوده 40 دلار تثبیت شود ، احتمال دارد تا تا 42.5 دلار رشد داشته باشد ،در غیر این صورت ممکن است در همین محدوده نوسان کند و یا اصلاح قیمت داشته باشد ، سطوح پشتیبانی دات ابتدا 37.2 دلار و بعد 34  دلار است . میانگین متحرک 9 با کندل ها درگیر شده  و شاید الان زمان مناسبی برای ورو به این ارز نباشد .

ممنون از این که تا پایان ” تحلیل تکنیکال آلت کوین ها ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fNSAU


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا