اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

فسخ معامله PayPal و BitGo

Paypal شایعه معامله با BitGo را تکذیب کرد. طبق مقاله اخیر Fortune که به چندین منبع ناشناس اشاره دارد ، معامله PayPal با BitGo اتفاق نمی افتد.

سلام کریپتو

این شرکت عظیم که حجم 280میلیون دلاری بازار را در دست دارد، خاطر نشان کرد اهداف دیگری را دنبال خواهد کرد و از اظهار نظر در مورد این خرید ناموفق خودداری کرد.

هر دو طرف درباره این قرار داد سکوت کردند

بعد از اعلام رسمی PayPal برای سرویس رمز ارز خود، بلومبرگ گزارش داد این این پرداخت عظیم برای بدست آوردن BitGo که یک شرکت معتمد دیجیتال تاسیس شده در2013 است، که توسط رسانه ها این اخبار دریافت شد. در صورتی در آن زمان معامله نهایی نشده بود و اکنون این طور به نظر میرسد که این معامله از هم پاشیده است.

در مصاحبه ای با Fortune ، مدیر عامل BitGo ، مایک بلشه تأیید نکرد که این خرید روی میز است ، اما او اشاره کرد که آنها این چنین مکالمات مشابهی را با دیگر شرکت ها دارند.وی همچنین اشاره کرد که شرکتش به “خروج کوچک” اکتفا نخواهد کرد.

راهی به سودآوری

BitGo  در حال حاضر بیش از 16 میلیارد دلار رمز ارز را مدیریت می کند. در حالی که بلشه خاطرنشان كرد كه این شركت روند صعودی بیت کوین بهره مند شده است ، اما در رسیدن به سود مد نظر خود موفق نیست و در حال حاضر بیش از سودآوری بر رشد متمرکز شده است.

صرافی ایرانی کارت

در زمان آغاز کار، BitGo در مجموع 69.5 میلیون دلار سرمایه جمع کرده است که سرمایه گذاران آن  Barry Silbert و Mike Novogratz هستند.

بیشتر بخوانید:  الگوریتم PoS راه نجات اتریوم

منبع: یو تودی


گزیده اخبار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا