تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل ترون امروز 1 دی 99 | تحلیل تکنیکال Teron

salamcrypto
تحلیل ترون امروز 1 دی 99  ، در ۲۴ ساعت گذشته ترون موفق به تثبیت قیمت بالای مقاومت ۰٫۰۳۲ دلار نشد و دوباره به زیر این مقاومت بازگشت، ریزش قیمت بیت کوین نیز مزید بر علت شد که ترون دوباره به زیر ۰٫۰۳ دلار برگردد. ارز دیجیتال ترون که رتبه ۱۸ را در سایت coimarketcap به خود اختصاص داده است در این لحظه باقیمت ۰٫۰۲۹۷ در حال معامله شدن است. اولین سطح حمایتی ترون ۰٫۰۲۹۳ و حمایت بعدی ۰٫۰۲۸۴ و ۰٫۰۲۸ است. حجم معاملات نسبت به ۲۴ ساعت گذشته رشد چشمگیری داشته و در این لحظه به یک میلیارد دلار هم رسیده است. اگر بیت کوین همچنان کاهش قیمت داشته باشد، نمی‌توان فعلاً به رشد ترون امیدوار بود تا زمانی که بیت کوین کمی پایدار شود. در ادامه این مقاله نمودار شمعی ترون را در تایم فریم‌های مختلف بررسی خواهیم کرد.

تحلیل تکنیکال ترون امروز 1 دی 99

تایم فریم روزانه

تحلیل ترون امروز 1 دی 99
تحلیل ترون 99.10.1

در تایم فریم روزانه، خط روند صعودی شکسته شده است. شاخص RSI نیز در حال کاهش است و در این لحظه به سطح ۵۰ نزدیک شده است. اگر سطح ۵۰ به سمت پایین شکسته شود می‌تواند به‌نوعی سیگنال فروش باشدترون همچنان پایین خط روند نزولی قرار دارد. اگر کندل روزانه پایین این خط روند بسته شود، احتمال اصلاح قیمت بیشتر ترون هم وجود دارد.


تایم فریم ۴ ساعت

تحلیل ترون امروز 1 دی 99
تحلیل ترون 99.10.1

شاخص RSI کاملاً به سمت پایین ریزش داشته و سطح ۵۰ را هم شکسته و کاملاً سیگنال فروش داده است. باید ببینیم سطوح حمایتی به چه شکل عمل می‌کنند. اگر حمایت‌ها قوی باشند، احتمال نوسان قیمت در همین محدوده وجود دارد.


کلام آخرتحلیل ترون امروز 1 دی 99

فعلاً ترس بر بازار غلبه کرده، چراکه بیت کوین کاهش قیمت داشته و معامله گران از اینکه بیت کوین وارد روند اصلاحی خود شود واهمه دارنددرهرصورت تا زمانی که بیت کوین به وضعیت ثابتی نرسد، شرایط ترون نیز به‌شدت ناپایدار خواهد بود.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل ترون امروز 1 دی 99  ” همراه ما بودید.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین کش BCH در تایم فریم هفتگی _ امروز 17 آبان ماه 1399

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fL4hN


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا