تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل ترون امروز 18 اسفند 99 | تحلیل تکنیکال Teron

salamcrypto

تحلیل ترون امروز 18 اسفند 99 ، زوم ارزی های عزیز سلام ! با توجه به استقبال بی نظیر کاربران از رمزارز ترون و در خواست های متعددی که مبنی بر تحلیل این ارز از تیم زوم ارز شد ، امروز با تحلیل تکنیکال ترون در خدمت شما هستیم . راستی شما هم می توانید بعد از خواندن این مقاله ، تحلیل خود را از ادامه روند ترون در قسمت نظرات با بقیه کاربران به اشتراک بگذارید .

در زمان نگارش این مقاله ، ارز دیجیتال ترون با قیمت 0.0511 دلار در حال معامله شدن است این در حالی است که در ساعات گذشته ترون تا سطح 0.052 دلار هم رشد داشت اما موفق نشد از این سطح فراتر رود . در صورتی که ترون به ادامه روند صعودی خود ادامه دهد ، اولین سطح مقاومتی 0.052 دلار است . با شکسته شدن این سطح هدف بعدی 0.0528 دلار و 0.054 دلار خواهد بود . اگر ترون موفق به شکست مقاومت ها نشده و ریزش قیمت داشته باشد ، اولین محدوده حمایتی 0.0499-0.0494 دلار است ، با ازدست رفتن این سطح پشتیبانی احتمال ریزش قیمت تا 0.044 دلار هم وجود دارد . در ادامه این مقاله نمودار قیمت ترون را در بازه های زمانی مختلف بررسی خواهیم کرد .

بیشتر بخوانید:  تحلیل ترون امروز 30 دی 99 | تحلیل تکنیکال Teron

تحلیل تکنیکال ترون امروز 18 اسفند 99

بازه زمانی روزانه

تحلیل ترون امروز 18 اسفند 99
تحلیل ترون 99.12.18

ترون در بازه زمانی روزانه همچنان بالای خط روند صعودی قرار دارد ، اگر ترون همچنان بالای این خط باقی بماند ، می تواند به رشد تدریجی خود در این مسیر ادامه بدهد .


بازه زمانی 4 ساعت

تحلیل ترون امروز 18 اسفند 99
تحلیل ترون 99.12.18

ترون همچنان زیر خط روند نزولی قرار دارد ، اگر بتواند براین خط غلبه کرده و آن را به سمت بالا قطع کند ، می تواند به منزله سیگنال خرید باشد . شاخص RSI نیز همچنان بالای خط روند صعودی خود قرار دارد .

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل ترون امروز 18 اسفند 99  ” همراه ما بودید.

صرافی ایرانی کارت

منبع : زوم ارز

لینک مطلب : http://bit.do/fPozE


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا