تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال ترون Teron در تایم فریم هفتگی – امروز 23 مهرماه 1399

تحلیل ترون teron امروز 23 مهر 99 ، امروز با تحلیل یکی دیگر از ارزهای محبوب در خدمت شما هستیم. ترون که رتبه ۱۶ را در سایت معتبر coinmarketcap از  آن خودکرده است هفته‌ای نسبتاً خوب و پرسود را پشت سر گذاشت. قیمت این ارز بین دو عدد ۰٫۰۲۴۹۴ و ۰٫۰۲۷۸۸ نوسان داشت و قیمت کنونی این ارز در زمان نگارش این نوشته معادل ۰٫۰۲۶۷۴ دلار است.طبیعتاً رشد ترون در هفته گذشته مانند بسیاری از آلت کوین‌ها به دنبال شروع حرکت صعودی بیت کوین بود. این را در نظر داشته باشید که در صورت ریزش بیت کوین، ترون نیز کاهش قیمت را تجربه خواهد کرد. در ادامه این ارز را از لحاظ تکنیکال و فاندامنتال بررسی خواهیم کرد.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال ترون teron امروز 23 مهر 99

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که در تحلیل تکنیکال به آن می‌پردازیم خطوط حمایت و مقاومت است. اولین سطح مقاومتی که ترون در صورت صعود سر راه خود دارد، محدوده ۰٫۰۲۸۲ دلار است، هفته گذشته ترون تا نزدیکی این سطح هم رفت اما نهایتاً موفق به شکست این سطح نشد و دوباره ریزش کرد. اگر ترون ریزش داشته باشد اولین سطح حمایتی ۰٫۰۲۶۲ دلار است که تجربه نشان داده خریداران علاقه زیادی به خرید در این منطقه دارند. نمودار شمعی در تایم فریم‌های مختلف و با اندیکاتورها در ادامه بررسی خواهد شد.

تایم فریم هفتگی

تحلیل ترون teron امروز 23 مهر 99
تحلیل ترون 99.7.23

در تایم فریم هفتگی شاخص SAR نشان‌دهنده آغاز روندی صعودی است. میانگین متحرک ۹ روزه در این تایم فریم سیگنال فروش داده است. شاخص CCI به زیر سطح +صد نزول کرده و فعلاً نشانه مثبتی از خود نشان نداده است.


تایم فریم روزانه

تحلیل ترون teron امروز 23 مهر 99
تحلیل ترون 99.7.23

برای تریدرهای میان‌مدت و کوتاه‌مدت این تایم فریم نسبت به تایم فریم هفتگی از اهمیت بالاتری برخوردار است. کندل های روزانه هنوز پایین ابرکومو قرار دارند که نشان‌دهنده روندی نزولی است. دو خط conversion و baseline ایچیموکو به نظر می‌رسد در حال برخورد با یکدیگر هستند اما هنوز قطعی نیست پس باید جانب احتیاط را رعایت کنید. شاخص CCI به سمت شکست سطح 100 درحرکت است که اگر این اتفاق بیافتد خود نوعی سیگنال خرید است. شاخص SAR روندی روبه رشد را نشان می‌دهد.


تایم فریم ۴ ساعته

تحلیل ترون teron امروز 23 مهر 99
تحلیل ترون 99.7.23

همان‌طور که در تصویر بالا مشهود است، در تایم فریم ۴ ساعته داخل یک مثلث قرار داریم. اینکه ترون به چه شکل از مثلث خارج خواهد شد از اهمیت بالایی برخوردار است. خط conversion ایچیموکو به‌نوعی سیگنال فروش داده است، اما کندل ها همچنان بالای ابرکومو سبزرنگ قرار دارند. شاخص CCI به سمت شکست سطح +۱۰۰ درحرکت است که این اتفاق به‌نوعی سیگنال خرید به‌حساب می اید.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل فاندامنتال ترون teron امروز 23 مهر 99

تحلیل ترون teron امروز 23 مهر 99
تحلیل ترون 99.7.23

حجم معاملات ترون نسبت به هفت روز گذشته حدود ۲۵۰ میلیون دلار افزایش داشت که رقم قابل قبولی است. ارزش بازار ترون نسبت به هفته گذشته تغییرات چندانی نداشت و این نوسانات کمتر از ۱۰۰ میلیون دلار بود. شاخص NVT نشان می‌دهد ترون گزینه خوبی برای سرمایه‌گذاری بلندمدت و میان‌مدت است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل بیت کوین امروز 13 بهمن 99 | تحلیل تکنیکال Bitcoin

تحلیل ترون teron امروز 23 مهر 99
تحلیل ترون 99.7.23

شاخص ROI که میزان بازدهی سرمایه‌گذاری روی یک  ارز را نشان می‌دهد برابر با ۱۲۲۰% است که رقم چشمگیری است، در واقع این رقم میزان بازگشت پول افرادی را نشان می‌دهد که روی ترون سرمایه‌گذاری کرده‌اند. اوج قیمت ترون برابر با ۰٫۳ دلار است و مربوط به ژانویه ۲۰۱۸ است. بقیه اطلاعات آماری راجع به ترون را می‌توانید در تصویر بالا بخوانید.


تحلیل ترون teron امروز 23 مهر 99
تحلیل ترون 99.7.23

شاخص FCAS که عملکرد یک ارز را از لحاط فاندامنتال بررسی می‌کند برابر با ۸۷۶ دلار است و در دسته عملکردهای خوب قرار دارد.


کلام آخر تحلیل تکنیکال و فاندامنتال ترون teron امروز 23 مهر 99

به‌طور کلی ترون ارز مناسبی برای سرمایه‌گذاری میان‌مدت و بلندمدت است، به شرطی که نمودار شمعی آن را به‌دقت بررسی کرده و نقطه مناسب ورود را پیدا کنید. یکی از مهم‌ترین عواملی که در همین زمینه بررسی شد خطوط حمایت و مقاومت است.

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل ترون teron امروز 23 مهر 99 ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز 


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا