تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل ترون امروز 4 اسفند 99 | تحلیل تکنیکال Teron

تحلیل ترون امروز 4 اسفند 99  ، ارز دیجیتال ترون روز گذشته را در حالی سپری کرد که به طور کلی روندی نزولی داشت و در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.05704 دلار در حال معامله شدن است . رتبه ترون در سایت coinmarketcap نسبت به ماه گذشته کاهش چشمگیری داشت و در این لحظه رتبه 24 را در این سایت به خود اختصاص داده است .

سلام کریپتو

اولین محدوده حمایتی ترون 0.0566 دلار است ، در صورتی که این محدوده حمایتی از دست برود ، احتمال ریزش قیمت تا 0.054 دلار وجود دارد . حمایت خطوط روند صعودی نیز به شدت مهم است که در ادامه به بررسی کامل آن ها خواهیم پرداخت . در صورتی که روند برگردد و ترون رشد قیمت داشته باشد ، اولین محدوده مقاومتی 0.0586 و بعد 0.06 دلار است . نکات فاندامنتال خوبی در رابطه با ترون وجود دارد یکی اینکه جاستین سان خالق ترون به تازگی مدعی شده که ترون تازه روند صعودی خود را آغاز کرده و مدت ها در این روند باقی خواهد ماند . نکته  دیگر در رابطه با همکاری هایی است که ترون دارد وتوسعه پروژه های دیفای روی آن است . در ادامه این مقاله نمودار قیمت ترون را در بازه های زمانی مختلف بررسی خواهیم کرد . با ما همراه باشید .

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 31 خرداد 99 | تحلیل تکنیکال اتریوم در تایم فریم روزانه

تحلیل تکنیکال ترون امروز 4 اسفند 99

بازه زمانی روزانه

تحلیل ترون امروز 4 اسفند 99
تحلیل ترون 99.12.4

نوع بسته شدن کندل  روزانه به شدت مهم است ، در صورتی که این کندل کاملا زیر اولین خط روند صعودی بسته شود ، احتمالا بازاری نزولی یا خنثی را پیش رو خواهیم داشت . حمایت خطوط روند صعودی از اهمیت به شدت بالایی برخوردار است .


بازه زمانی 4 ساعت

ترون در موقعیت حساسی قرار دارد ، در صورتی که کندل 4 ساعت کاملا زیر خط روند صعودی بسته شود ، نشانه خوبی برای این ارز نخواهد بود و احتمالا ریزش تا مستطیل صورتی رنگ وجود دارد . محدوده حمایتی که این مستطیل ساخته به شدت مهم است و اگر از دست برود تا خط روند صعودی بعدی احتمال ریزش دارد .

صرافی ایرانی کارت

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل ترون امروز 4 اسفند 99  ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا