اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تیم حقوقی داخلی ترا جا می‌زند

تیم حقوقی داخلی ترا جا می‌زند

به گزارش زوم ارز، اتفاقات پر آشوب حاصل از سقوط ترا، که تمام صنعت را تحت تاثیر خود گذاشت، به طنین اندازی خود ادامه می‌دهد؛ این بار داخل خود کمپانی.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

مطابق تایید سخنگویی از سوی ترافرم لبز در صحبت با Decrypt، تیم حقوقی داخلی ترا استعفا داده است.

مرک گولدیچ مشاور عمومی، لارنس فلوریو مشاور ارشد شرکت و نواح آکسلر مشاور نظارتی، همگی مدتی کوتاه پس از هفته‌ی گذشته و ریزش شدید استیبل کوین الگوریتمی ترا، UST، جایگاه خود را ترک کردند.

کوین کده

یکی از سخنگوهای این کمپانی در ایمیلی گفت: هفته‌ی گذشته، هفته‌ی چالش برانگیزی برای ترافرم لبز بوده است و طی روزهای اخیر، تعدادی کم از اعضای تیم استعفا داده‌اند. بخش اعظم اعضای تیم، به شکلی استوار، به ادامه دادن ماموریت این پروژه پایبند و متعهد مانده‌اند.

مشخص نیست چرا این وکلا استعفا داده‌اند. کسی پاسخ بلافاصله به درخواست‌ها، از سوی Decrypt، برای نظرات پیرامون این اتفاقات نداد.

در روزهای پس از ریزش UST و لونا، دو کوان، هم‌بنیان‌گذار ترا، طرح‌های متعددی برای مسیر پیش روی ترا پیشنهاد کرده است. جدیدترین آن‌ها موسوم به “طرح بازیاب اکوسیستم ترا شماره 2″، دیروز رونمایی شد و شامل توزیع دائمی UST و تقسیم بندی لونا به لونا کلاسیک و یک نسخه‌ی جدید از این کوین، می‌شود. این طرح، شامل یک ایردراپ با 1 میلیارد توکن جدید لونا برای هولدرهای سابق لونا و UST، که دارایی خود را از دست دادند و همچنین، برای هولدرهای فعلی لونا، می‌‎شود.

بیشتر بخوانید:  جک دورسی به دنبال راه اندازی سیستمی متن باز برای استخراج بیت کوین

دیروز، در صحبت پیرامون این طرح در توییتر، کوان تاکید کرد که جامعه‌ی ترا خانواده‌ی وی است. وی در توییت خود گفت: من همیشه اینجا هستم، فارغ از اینکه چقدر شرایط سخت شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Decrypt


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا