اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ارز های دیجیتال در جهنم؛ لونا در بهشت!

ارز های دیجیتال در جهنم؛ لونا در بهشت!

به گزارش زوم ارز، قیمت رمز ارز لونا که بعنوان رمز ارز بومی اکوسیستم ترا فعالیت می‌کند اوایل امروز به بالاترین سطح خود یعنی 77.16 دلار رسید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به داده های ارائه شده از سوی وبسایت مرجع و معتبر کوین مارکت کپ، این رمز ارز هم اکنون در جایگاه دهمین ارز برتر بازار قرار گرفته و فاصله ای با اینکه رتبه پولکادات یعنی رتبه نهم را از آن خود کند ندارد.

این رمز ارز پس از اینکه اوج قیمت خود را ثبت کرد، دچار کاهش قیمت شدیدی شد و با 14 درصد کاهش قیمت فقط طی یک شبانه روز، هم اکنون در سطح 62.81 دلار قرار دارد و این رقم وقتی ترسناک می‌شود که بدانید طی یک ساعت اخیر کاهش قیمتی 3.3 درصدی را تجربه نموده ولی نکته امیدوار کننده و جالب توجه این است که بدانید بین ده رمز ارز برتر بازار، فقط لونا طی هفت روز گذشته سبز بوده و دچار افزایش قیمت شده و هم اکنون در زمان نگارش این خبر این رمز ارز طی هفت روز گذشته افزایش قیمتی 26 درصدی را تجربه نموده است.

کوین کده

این ارز دیجیتال به رتبه نهم کوین مارکت کپ صعود کرده و از پولکادات پیشی گرفته است.

بیشتر بخوانید:  جادوی شیبا اینو

این افزایش قیمت لونا در حالی رخ داد که موجی از شوک به صنعت ارز های دیجیتال وارد شد و همگی رمز ارز ها دچار کاهش قیمت شدند.

در 4 دسامبر، پادشاه ارز های دیجیتال یعنی بیت کوین با سقوط چشمگیر 21 درصدی مواجه شد و اکثریت قریب به اتفاق آلت کوین ها نیز دچار کاهش قیمت شدند که این موضوع برای لونا صدق نمی‌کند.

با این حال اتر به طور قابل توجهی بهتر از بیت کوین عمل کرده و جفت ارز ETH/BTC به 0.855 واحد بیت کوین رسید که بالاترین سطح آن از ماه می 2018 است.

تحلیل شما همراهان زوم ارز وضعیت لونا چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا