اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بر اساس رای گیری رسمی، ترا احیا خواهد شد

بر اساس رای گیری رسمی، ترا احیا خواهد شد

به گزارش زوم ارز، همانطور که پیش‌تر U.today گزارش کرد، دو کوان، هم‌بنیان‌گذار ترا، یک طرح بازیابی برای جامعه و سرمایه گذاران ارائه کرد، که موجب ایجاد جنجال در جامعه شد. این امر، رای گیری را بر انگیخت. به احتمال زیاد، رای گیری رسمی راه اندازی ترا 2.0 را رقم خواهد زد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به صفحه‌ی رای گیری در Terra Station، حدود 78 درصد از رای‌ها موافق فورک کردن شبکه و ارائه‌ی توکن جدید به کاربران هستند، در حالی که تنها 0.36 درصد مخالف این طرح به شمار می‌روند. در مجموع 20.2 درصد از رای دهندگان گزینه‌ی نه با وتو را انتخاب کردند و 1.3 درصد از رای دادن خودداری کردند.

این رای گیری هنوز به حد نصاب لازم برای به رسمیت شناختن روند رای گیری نرسیده است. در بین اعتبار سنج‌ها، بیشتر آن‌ها نیز موافق طرح جدید کوان هستند. 33 اعتبار سنج رای آری داده و تنها 5 نفر از آن‌ها رای مخالف دادند.

کوین کده

پیش‌تر، اعضای جامعه‌ی ترا رای گیری خود را ایجاد کردند، که طی آن، 92 درصد از کاربران مخالف ایجاد یک فورک از شبکه‌ی فعلی بودند. اما از آنجایی که رای گیری جامعه، دیدگاه گروه کوچکتری از اعضای اکوسیستم ترا را شامل می‌شود، نتایج متفاوت از آب در می‌آیند.

بیشتر بخوانید:  دریای بازار آغشته به خون شد

بنا به طرح جدید، توکن‌های فعلی لونا، که در دست کاربران هستند، به توکن‌های لونا کلاسیک تغییر نام یافته و به هولدرها اجازه می‌دهد تا ایردراپی از توکن‌های جدید دریافت کنند. هولدرهای UST استیبل کوین‌های خود را با توکن‌های جدید مبادله خواهند کرد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا