اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

به روزرسانی جدید TEZOS

به روزرسانی جدید TEZOS

به گزارش زوم ارز، بلاکچین تزوس جدیدترین پروپوزال به روزرسانی خود را برای جامعه جهانی این رمز ارز ارسال کرد و این پروپوزال که Hangzhou نام دارد اکوسیستم تزوس را برای ارتقای اجماعی سال 2022 آماده می‌کند و همچنین تعدادی ابزار و پچ های فنی جدید را معرفی می‌کند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این پیشنهاد به یاد مرکز فناوری و نوآوری جهانی واقع در استان ژجیانگ چین نامگذاری شده است و این به روزرسانی با استفاده از حکمرانی روی زنجیره ارائه شده که امکان به روزرسانی شبکه بدون هاردفورک را فراهم می‌نماید.

توسعه مداوم ارز دیجیتال تزوس در سطح پروتکل منجر به گسترش سیستم برنامه های غیرمتمرکز (Dapp) این شبکه شده و با کاهش هزینه ها و زمان معاملات، سازندگان امکانات بیشتری برای ساخت و توسعه برنامه ها در بلاکچین تزوس خواهند داشت و به طور کلی این امر منجر به افزایش رشد جامعه تزوس در ماه های اخیر شده است و اخیراً تزوس به بیش از سه میلیون تماس قراردادی دست یافته و رکورد های متعددی را در دنیای دیفای و توکن های NFT ثبت کرده که همین موضوع نتایج ماه  گذشته را دو برابر کرده است.

کوین کده

جدیدترین پروپوزال به روزرسانی این شبکه در واقع، چندین به روزرسانی عمده را در این شبکه ارائه خواهد کرد و امکان خواندن بقیه قرارداد های هوشمند و ذخیره نتایج و هزینه کمتر کارمزد از نمونه های آن هستند و در نهایت این به روزرسانی مردم را قادر به این خواهد کرد که قرارداد ها و کتابخانه های پیچیده تری را بر اساس تزوس راه اندازی کنند.

بیشتر بخوانید:  5 کیف پول بیش از 770 هزار بیت کوین هولد می‌کنند

هنوز تاریخ دقیقی برای راه اندازی شدن این به روزرسانی ارائه نشده و بنظر جامعه تزوس از راه اندازی شدن این به روزرسانی سخت در هیجان است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا