اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

کلاهبرداری 20میلیون دلاری یک پروژه Defi

اخیرا با یکی از کلاهبرداری های رمزارزی روبروشده ایم. بنیانگذاران استخراستخراج  نقدینگی Defi ، به اسم  Yfdexf.Finance با جمع اوری بودجه ای حدود 20 میلیون دلار ناپدید شدند. این اتفاق  نشان دهنده این است که که چگونه پروژه ها بدون هیچ گونه جدیت و تأیید به راحتی می توانند پول کسب کنند و بعضا کلاهبرداری کنند. Yfdexf.Finance که فقط در مدت دو روز در توییتر و تلگرام تبلیغ شد ، با حدود 20 میلیون دلار از سرمایه گذاران جمع شد.

سلام کریپتو

همه حساب ها و سایت های رسانه های اجتماعی حذف شده اند

کلاهبرداری 20میلیون دلاری یک پروژه Defi

تمام حساب های شبکه های اجتماعی ، وب سایت ها و وبلاگ های مربوط به پروژه حذف شدند. جوایز تبلیغات نیز به صاحبان آنها توزیع نشده است.

کلاهبرداری 20میلیون دلاری یک پروژه Defi

اتفاقات رخ داده در  DeFi با رویدادهای  رخ داده شده ICO  از نظر پروژه های جعلی و احیای مجدد تقلب ،در سال 2017 و 2018 مقایسه می کنند  .

صرافی ایرانی کارت

در سال 2018 ، دوره ICO به پایان رسیده بود و سرمایه گذاران با ضررهای جدی روبرو شدند. چنانچه از قرائن پیداست، بعضی از افراد، بدون تحقیق در مورد پروژه ، پول خود ها در امور مالی غیرمتمرکز سرمایه گذاری می کنند .

یکی از عوارض جانبی احتمالی در چنین شرایطی این است که اسیبی که پروژه های جدی و قانونی ICO  متحمل شدند  و سالها بعد از ان اتفاقات، مجبورند  برای بهبود تلاش می کنند ، ممکن است  برای پروژه های DeFi نیز اتفاق بیفتد.

بیشتر بخوانید:  کنگره آمریکا در حال کار بر روی قوانین جدید حوزه ارز های دیجیتال

DeFi خوب است اما وقت دارد

مالیات غیرمتمرکز بدون شک صنعتی کاملاً اندیشیده شده است که روزی به ثمر می رسد.اما سرمایه گذاری که نمی خواهد ریسک کند، فعلا به سرمایه گذاری در آن فکر نمی کند.

منبع:سوماگ نیوز


گزیده اخبار

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا