اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

مدیر ارشد BitMEX خود را تسلیم کرد

salamcrypto

بن دلو که یکی از بنیان گذاران صرافی دیجیتال بیتمکس است پس از تسلیم شدن در برابر مقامات ایالات متحده در نیویورک خود را بی گناه دانست.
بنا به بلومبرگ دلو از راه دور و به صورت مجازی طی حکمی از سوی قاضی ایالات متحده یعنی سارا کیو متهم شناخته شده بود و در تاریخ 15 مارچ خود را تحویل داد. وی در برابر تمام اتهامات خود را بی گانه دانست و با قرار دادن وثیقه 20 میلیون دلاری آزاد شد.
در شرایط وثیقه قید شده که وی مجاز است به خانه خود در انگلستان بازگردد و منتظر محاکمه نهایی بماند.
تسلیم شدن دلو بخشی از توافقی بود که در ماه فوریه با مقامات ایالات متحده انجام شد. در این توافق با FBI و مرزبانی ایالات متحده هماهنگ شده بود که اجازه ورود دلو به خاک آمریکا را بدهند، حتی علی‌رغم اینکه متهم تحت ممنوعیت سفر بخاطر کرونا است.
راشل میلر سخنگوی دلو اظهار داشت:
اتهامات مطرح شده علیه بن بی اساس و بیانگر تجاوز غیرمجاز مقامات ایالات متحده است. بن قصد دارد از خود در برابر اتهامات دفاع کند تا بی گناهی او ثابت شود.
دلو و همکارانش در صرافی بیتمکس یعنی آرتور هیز، ساموئل ریید، گرگ دویر متهم به فعالیت در بستر تجارت ثبت نشده و نقض قوانین ضد پولشویی آمریکا و ارائه خدمات غیرمجاز به شهروندان آمریکایی شده اند.
دلو دومین مدیر این صرافی است که پس از دستگیری ساموئل ریید مدیر ارشد فناوری سابق بیتمکس خود را به مقامات تحویل داده است. ریید در همان زمان دستگیری پس از فرستادن یک اوراق قرضه 5 میلیون دلاری و توافق برای پیروی از دستورات دادگاه از زندان آزاد شد.
آرتوز هیز مدیرعامل سابق این صرافی در سنگاپور مستقر است ولی در حال همکاری با مقامات ایالات متحده برای تسلیم شدن در هاوایی در تاریخ 6 آپریل است.
طبق رونوشت های دادگاهی که در 16 فوریه برگزار شد وکیل دادگستری ایالات متحده اظهار داشت که گرگ دویر از تسلیم شدن خودداری کرده است.
برخی از تحلیلگران معتقدند دلیل افت قیمت امروز بیت کوین و آلت کوین ها همین خبر است، به نظر شما آیا واقعاً بیت کوین به همین دلیل دچار اصلاح قیمت شده است؟
برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.
موضوع: cointelegraph

بیشتر بخوانید:  بدترین سناریوی ممکن برای بیت کوین

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا