اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در ایران

بزرگترین مزرعه استخراج کشور خاموش است

علی زینی‌وند، استاندار کرمان، در جلسه مدیریت برق این استان با اشاره به خاموشی مزرعه استخراج برق رفسنجان، گفت که نهایت تلاش باید برای این باشد که هیچ خاموشی به منازل ندهیم.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز و  به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای مرکز کرمان، زینی وند با بیان اینکه دستگاه‌ های دولتی اولین نقطه تمرکز اعمال محدودیت ‌هاست گفت:

باید از همه امکانات برای کاهش مصرف برق استفاده کرد.

کوین کده

وی در جلسه مدیریت برق در کرمان با اشاره به اینکه در زمستان سال گذشته و در سال جاری تاکنون به دلیل هماهنگی ‌ها، کمترین مشکل را در استان داشته‌ ایم گفت باید در انرژی خورشیدی کارهای اساسی انجام دهیم و با مرتفع شدن مسئله تحریم ‌ها استان کرمان در حد استاندارد توان تولید انرژی خورشیدی را دارد.

زینی وند با اشاره به اینکه نصب کنتور های هوشمند باید با جدیت دنبال شود افزود:

باید سازمان ‌های صمت شمال و جنوب و شهرک‌ های صنعتی اولویت ‌بندی از واحدها داشته باشند و در مواقع بحرانی، برق واحد هایی را قطع کنیم که کالای آنها استراتژیک نباشد و قطعی برق خسارت جبران‌ناپذیر به آنها وارد نکند.

زینی وند تصریح کرد:

فعالیت رمزارزها تا پایان شهریور ماه ممنوع است ضمن اینکه سرمایه ‌گذاری مزرعه استخراج رمزارز رفسنجان کاملاً قانونی است و فعلاً فعالیتی ندارد و خاموش است.

بیشتر بخوانید:  احتمال طرح دعوی حقوقی از سوی سازمان بورس آمریکا علیه استلار

زینی وند ادامه داد:
مکان ‌هایی برای تجمع انتخاباتی با رعایت پروتکل ‌ها در کرمان و شهرهای بزرگ در نظر گرفته شده و این مکان ها در اولویت عدم قطعی برق هستند و در روز انتخابات با توجه به اینکه احراز هویت الکترونیکی است، نباید برق شعب اخذ رای قطع شود.

وی در پایان با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای تأمین سوخت نیروگاه ‌ها بیان کرد:

نهایت تلاش باید برای این باشد که هیچ خاموشی به منازل ندهیم و مردم اعتماد کنند که اگر برق خانگی قطع شد، هیچ راهی نداشتیم.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: IRIB


گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا