اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

دادگاه اجازه ی دسترسی به مدارک سازمان بورس را به ریپل نداد

قاضی فدرال سارا نتبورن با تأیید حکم قبلی خود اظهار داشت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار نیازی به تهیه مکاتبات شخصی کارمندان خود از جمله ایمیل ها ندارد.

در بیانیه دادگاه آمده است:

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده نیازی به تهیه مکاتبات غیررسمی بین کارمندان خود مانند ایمیل ها را ندارد و چنین ارتباطاتی نیاز به ثبت شدن ندارند.

همانطور که توسط  U.Today گزارش شد، کمیسیون بورس و اوراق بهادار به دنبال حکم دادگاه بود تا از دسترسی وکلای ریپل لبز به مکاتبات شخصی کارمندان خود جلوگیری کند.
ریپل در نامه ای که در 6 آپریل برای قاضی ارسال کرد خواستار دسترسی به مکاتبات شخصی کارمندان کمیسیون بورس و اوراق بهادار شده بود و این سازمان در نامه ای که در 21 آپریل برای قاضی ارسال کرد خواستار مخالفت دادگاه با این درخواست ریپل لبز شد و این کار را مصداق آزار و اذیت خواند.
ریپل لبز تمایل داشت که به مکاتبات جی کلیتون رییس  سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار دسترسی داشته باشد.
در بیانیه آنها آمده است:

کوین کده

هیچ دلیلی وجود ندارد که باور کنیم کارمندان کمیسیون بورس و اوراق بهادار از حساب ایمیل های شخصی خود برای بیان نظرات خود در مورد بیت کوین، اتر یا  XRP استفاده کرده باشند.

در همان زمان قاضی حکم داد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار باید اسناد موقعیت رسمی و یادداشت های داخلی که در آنها در مورد بیت کوین، اتریوم و  XRP صحبت کرده اند را به صورت رسمی ثبت کند و به دادگاه ارائه کند، این حکم نمونه بازر یک عقب گرد قانونی برای کمیسیون بورس و اوراق بهادار است.
این سازمان همچنین باید گزارشی از ارتباطات با همتایان خارجی را تحویل دهد.
به نظر شما این خبر بر روی قیمت توکن XRP تاثیرگذار است؟

بیشتر بخوانید:  سرمایه گذار قدیمی تمام اتریوم های خود را فروخت.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا