اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پروژه هنری دیجیتال طی چهار روز 10 میلیون دلار NFT به فروش رساند.

salamcrypto

اولین افراد بیش از 15300NFT Hashmask  جمع آوری کرده اند زیرا یک کارت با ارزش 97 اتریوم به فروش رسیده است.

Hashmasks ، یک پروژه توکن جدید است که بیش از 7600 اتریوم (حدود 10 میلیون دلار) از فروش بیش از 15300 کارت دیجیتال NFT  جمع آوری کرده است.

صاحب هاشمکس شماره 1 کارت خود را به نام دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق ایالات متحده با قیمت 97 اتریوم فروخته است که مبلغی بالغ بر 126،000 دلار با قیمت فعلی اتریوم ارزش دارد.

تا زمان نوشتن این مقاله ، خرید یک هاشمک در حالی که فقط حدود 730 عدد با آن قیمت باقی مانده است ، 1.7 اتریوم هزینه دارد. در دو دوره اخیر قیمت ، NFT ها باقی مانده به ترتیب 3 اتریوم و 100 اتریوم در دسترس خواهند بود. این پروژه در حال حاضر بیش از 10 میلیون دلار از فروش بیش از 15000 هاشماك جمع كرده است.

گزارش شده است که هر هاشمک به عنوان یک قطعه منحصر به فرد طراحی شده است که بخشی از هنر دیجیتال و بخشی قابل جمع آوری دیجیتال است. گفته می شود که هر کارت دارای ویژگی های اساسی شامل – ماسک ، شخصیت ، رنگ چشم ، رنگ پوست – است.

هاشمک چیست

در حال حاضر ، دارندگان کارت از شناسه Hashmasks متعلق به خود با اطلاع از آخرین افشایی که قرار است در 11 فوریه رخ دهد ، اطلاعی ندارند. دارندگان کارت همچنین می توانند NFT های خود را با استفاده از رمز ارز تغییر نام کنند.

بیشتر بخوانید:  3 دلیل سقوط دوباره بیت کوین

هر هاشمک روزانه 10 NCT جمع می کند و برای تسهیل تغییر نام حدود 1830 NCT هزینه دارد. طبق قوانین پروژه ، هیچ دو کارت نمی توانند یک نام داشته باشند ، بنابراین باعث می شود عنوان دیگری منحصر به فرد باشد.

پذیرندگان اولیه قبلاً نام کارتهای خود را به نام شخصیتهای رمزنگاری مشهوری مانند Satoshi Nakamoto و Vitalik Buterin برگزیده اند.

Hashmasks آخرین پروژه در حال گسترش NFT است. در ماه ژانویه ، یک کارت CryptoPunk نادر با قیمت 605 اتریوم (در آن زمان حدود 750،000 دلار) فروخته شد.با توجه به لیست هاشمکس در بازار ،OpenSea  ، NFT  با ارزش بیش از 900 اتریوم است. در صورت فروش ، می تواند گرانترین NFT در تاریخ بازار شود.همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش شده بود ، رونق NFT ، هنرمندانی را که اشتیاق به هنر دیجیتال دارند ، گرد هم آورده است.

منبع : cointelegraph.com


گزیده اخبار

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا