اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

قاضی فدرال درخواست دارندگان ریپل را رد کرد

salamcrypto

قاضی فدرال آنالیزا تورس پیشنهاد سرمایه گذاران ریپل برای مداخله در پرونده دادخواست سازمان بورس آمریکا علیه ریپل که در ماه دسامبر ثبت شد را رد کرد.
این تصمیم در این جهت بود که سازمان بورس را بیشتر در موضع تدافعی قرار دهد.
لازم به ذکر است که با اینکه این طرح رد شد ولی این بدان معنا نیست که اگر سرمایه گذاران بخواهند نتوانند این طرح را دوباره ارائه کنند، آن ها می‌توانند در تاریخ بعدی تلاش کنند.
با این حال آخرین مهلت برای اضافه کردن طرفین جدید به این پرونده 17 مارچ است و ریپل به احتمال زیاد بدون حضور ارتشی از دارندگان این ارز دیجیتال به نبرد قانونی خود علیه سازمان بورس ادامه خواهد داد.
همانطور که قبلاً گزارش دادیم جان دیتون از موسسه حقوقی دیتون این درخواست را به نمایندگی از شش هزار دارنده ریپل صادر کرد و سازمان بورس را متهم کرد که بیش از 15 میلیارد دلار به مردم ضرر رسانده است.
اگر این پیشنهاد مورد قبول دادگاه واقع می‌شد دارندگان این توکن به عنوان متهمان شخص ثالث خود را وارد دادگاه می‌کردند.
دادگاه در رد درخواست ادعا های دارندگان ریپل مدعی شد که آنها نتوانستند ثابت کنند که سازمان بورس باعث اصلاح قیمت سنگین ریپل شده است.
چندین صرافی دیجیتال ارز دیجیتال از اوایل ژانویه شروع به حذف کردن ریپل از لیست ارز های معاملاتی خود کردند که این امر باعث افت شدید قیمت شد.
جسی پاول مدیرعامل صرافی کراکن اخیراً در مورد محدودیت های ریپل گفته بود که این کار ضرر کلانی برای صرافی ها به همراه دارد.
برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.
منبع: U.Today

بیشتر بخوانید:  توسعه دهندگان اتریوم به دنبال ارائه بروزرسانی جدید

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا